Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szeretnék tanulókutyust venni...

Szeretnék tanulókutyust venni a kisfiamnak. Csak olyan röviden énekli el a dalokat?

Figyelt kérdés
Ahogy nézegettem nem énekli végig a dalokat.
2009. okt. 26. 06:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
ne vegyél, nem érdemes. ezeket NEKED kellene elénekelni, megmutatni, eljátszani.
2009. okt. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Dehogy is!Az a demo változat,és azért van,h ki tudd próbálni,de az elemet ne merítsék le már a boltban.Van egy papír szalag,ami az elemnél van,miután megvettétek azt ki kell húzni,és akkor teljes értékű lesz.Nem tudom,a kisfiad mennyi idős,de ha kicsi sok mindent nem tud még vele kezdeni.Az enyém 7 hós volt amikor tavaly karácsonykor kapta,és kb.1 hónapja értékeli(kb.16 hós kora óta).Most már ölelgeti,nyomogatja kezét-lábát,és többé kevésbé meghallgatja a dalokat,mondókákat.
2009. okt. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2.vagyok.És én a kutyussal szoktam mondókázni,énekelni,amikor a testrészeket mondja a kisfiamon(vagy magamon) mutatom neki,szval nem otthagyom a gyereket,hanem közösen szórakozunk.
2009. okt. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
én is szeretnék, és fogok is venni, most akciósan 7 ezer a teszkóóóóóóban
2009. okt. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%
kiadtok 7 ezret egy plüssállatért, ami megmondja, hol a pocakja. pedig van egy anyja meg egy apja is a gyereknek, aki ingyen megmondja és 7000-ért 7-8 könyvet vehetne inkább. gratulálok...
2009. okt. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

Képzeld, akár többet is kiadok játékra! Könyve is rengeteg van, 2 és fél éves a nagyobbik kislányom és már nagyon sok mondókát, gyerekdalt fúj kívülről, amit a tanító férjem szerint 1. osztályban kellene tudnia. Na, te nagyokos, szerinted nem foglalkozom a gyerekkel?

Miért ne lehessen játéka, ha egyszer megtudjuk neki venni? Irigy és megkeseredett vagy!!!

2009. okt. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Ja, és könyvtárba is 2 hetente járunk, imádunk olvasni. Ne ítélkezz máskor így!
2009. okt. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az lehet hogy a tescoban most 7000 de akkor rohanjatok, mert nem fogtok kapni. Mi is ott akartunk tavaly szintén 7000-ért de még úgy se sikerült szerezni, hogy a férjem a tesco raktárközpontban dolgozik. Nayon keveset küldenek. Mi vagyon szeretjük, sokat éneklünk vele együtt. Most lesz egy éves a fiam.

Mi is megijedtünk, hogy biztosan hibás, de csak azért olyan rövid mert demo üzemmódban van. Ki kell húzni a hátából a műanyag lapot és akkor rendesen énekli a dalokat.

2009. okt. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
na pont ezért írtam, hogy felesleges pénzkidobás egy ilyen játék. ha elolvasod mégegyszer, rájössz, hogy nem írtam semmi ítélkezőt rólad és semmi olyat nem állítottam, hogy nem foglalkozol a gyerekeddel. mivel foglalkozol vele (és az én fejemben a normális szülő ilyen, a válaszom is nekik szól, nem azoknak, akik egész nap saját magukkal vannak elfoglalva és "nem érnek rá" fejlesztgetni a gyereküket) nincs szükség beszélő játékra, gondolom a sok mondókát és dalt, amit a picid tud, tőletek és nem a kutyától tanulta.
2009. okt. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amikor a Brendonban szoktunk nézelődni, a kislányom mindig a tanulókutyust spécézi ki magának, hát ne vegyem meg neki?????
2009. okt. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!