Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adhatok kisfiamnak banant ha...

Adhatok kisfiamnak banant ha szombaton es vasarnap is hanyt?

Figyelt kérdés
21 honapos a kisfiam es szombaton meg vasarnap sajnos hanyt. 24 ora alatt 2-szer. Ma reggel csak piritos kenyeret adtam neki meg ebedre fott krumplit. De megeszi az eletememt a bananert. Szegenyem ott all a konyhaba es mutat a konyhaszekrenyre (ebbe van a gyumolcsos kosar) es sir a bananert. Nem tudom, hogy merjek-e adni neki, nehogy megint rosszul legyen. Nem terheli meg a gyomrat? Ugy sajnalom szegenyt. Napi 2-3 banant szokott megenni. Nagyon odavan erte.
2011. nov. 14. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
banánt adhatsz neki nyugodtan, citrusféléket, savas gyümölcsöket még ne
2011. nov. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszodat. Adok neki egy kis banant. :)
2011. nov. 14. 14:07
 3/4 krisztivan ***** válasza:
Ha jól tudom sok B vitamin van benne,tehát még jó is lesz neki a pocakra.Jobbulást:-)
2011. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom lanyok, nagyon boldog volt, hogy ehetett banant. Eddig semmi gond, szerencsere ma meg nem volt rosszul de azert nemsokara indulunk dokihoz, biztos ami biztos alapon. Tegnap este miutan hanyt hivtam az ugyeletet de ugy dontottek nem vagyunk surgossegi eset, igy nem jottek ki. Lehet en is neha kicsit tulparazom, de elso gyerek es az eletem kincse. :)) Koszi megegyszer
2011. nov. 14. 16:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!