Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Buci maci magazint már...

A Buci maci magazint már tényleg nemlehet kapni sehol sem?

Figyelt kérdés
Én nagyon szerettem kiskoromban és szerettem volna venni a kislányomnak, de az újságárus azt sem tudta miről beszélek...remélem még valaki emlékszik rá...
2009. okt. 22. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy emlékszem! Nagyon jó és színvonalas magazin volt. Most is lehet kapni, a napokban is láttam az újságárusnál, még meg is néztem az árát 500 Ft felett van, de belülről nem néztem meg mert a lányom még kicsi hozzá, de kívülről emlékeim szerint ugyanúgy néz ki.
2009. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :) de jó :D

akkor megnézem még máshol is...

2009. okt. 22. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem szinte az összes szám megvan még mindig:)

Amúgy tényleg lehet kapni:)

2009. okt. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A PECSA-ban vettem egy csomó régebbi újságot a fiamnak, meg volt őrülve régebben értük és az az élmény ahogy kiválasztgatja magának. Akkoriban 100 ft volt darabja. De a neten is vannak akik eladnak gyűjteményeket.
2009. okt. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!