Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Képességfelmérőt szeretnék...

Képességfelmérőt szeretnék csináltatni 1,5 évesemnek. Hol tudnék?

Figyelt kérdés

Sajnos nem igazán van védőnőnk, aki segítene. A 1,5 év alatt 4 is volt nekünk, nyugdíjazás miatt. Folyton átmenetit kaptunk, akiket max.1-2- szer láttunk néhány percre. Nem igazán érdekelte őket semmi, csak a haladjunk, mert a körzetük mellett kaptak meg minket. A mostani nagyon kedves, csak sajnos nem sokra megyek vele, mivel 21 éves, és semmire nem tud válaszolni. Lelkiismeretesen jön, de még soha nem tudott válaszolni egy kérdésemre sem. A doktornőnk sem igazán odafigyelő. Pl. nekünk a kiskönyvünk nincs is vezetve.

Marad tehát a net, ami egyrészt sok időt is elvesz, ha pl. keresgélek vmilyen témában, másrészt sokszor megijedek az ott olvasottaktól.

Sokan biztosan megvetnek ezért, de szeretnék biztos lenni abban, hogy jó irányban haladnak a dolgok. Első babám, és bizonytalan vagyok.

Eddig csak a GEKKO nevűt találtam, de rengeteg rosszat olvastam róluk és a szakmaiatlanságukról, úgyhogy ezen kívül lenne- e vhol máshol?


2013. júl. 25. 00:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

folyt.

Bárhová megyünk, mindenki mindig minket bámul, meg megjegyzéseket tesznek, hogy milyen neveletlen gyerek. pl.: Ha szólok neki, hogy menjünk a homokozó felé, persze hogy a másik irányba indul el. Ha kerékpárral megyünk, míg pár másodperc alatt lekötöm, már hét határon túl van, nem reagál az állj meg, várj meg szavakra. Nem hajlandó a kezemet megfogni, ha szeretném odavezetni vhova, tépi ki a kezét. Ha azért is megfogom, lefekszik a földre.

Arra is gondoltam, hogy lehet, hogy nem jól tanítom, nem jól foglalkozom vele? Pedig egyfolytában vele vagyok, beszélgetünk, játszunk, stb. Imádom. Amikor viszont hagyom, hogy tegye amit ő szeretne, akkor nagyon ügyes, barátkozós, nem félős, folyton pörög, tesz- vesz vmit. Főleg a szabadban, mert a lakásban hamarabb unatkozni kezd, és akkor szórakoztatni kell. :)

Amúgy bútorok mellett ő is hamar lépkedett, csak önállóan későn.

A dokiváltással meg az a baj, hogy a bölcsibe és az oviban is ő az orvos, ahová járni fogunk, nem tudom, hogy szerencsés- e, ha leváltjuk.

2013. júl. 25. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!