Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen az a krumpli nyomda?...

Milyen az a krumpli nyomda? Hogyan kell készíteni? Milyen formák érdeklik a 2-3 éveseket? Mennyire maszatolós móka?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen fogod a krumplit félbevágod és az a legjobb ha óvatosan metszegeted ki késsel a formákat,szóval körül metszed a formát,de előtte tegyél oda egy papírt és úgy csináld:)

Formák,nos szerintem mindegy,amit tudsz azt csináld:))

A legjobb ha veszel egy már rossz régi anyagot,fehéret lehetőleg,plusz olyan erős zöldséglevek mint a céklalé és azzal nyomtok oda:))


Ada és Abi:)

2009. okt. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet temperával is befesteni és azzal nyomdázni... :D

A félbevágott krumpliból te magad faragsz nyomdát : betű tükörképét, virágot, pillangót, mosolygó arcot, napocskát, csillagot, hópelyhet, stb...

2009. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem való 2-3 éveseknek, mert késsel kell faragni a krumplit, ezt ebben a korban még nem tanácsos csinálni.


Viszont lehetne gyurmázni, sógyurmából sütiket vagy díszeket formázni...


Lehetne ujjal temperával festeni!

Kézlenyomatokat csinálni, vagy a talpacskájukról lenyomatot...


Lehetne gipsz-képeket önteni és temperával kifesteni pár nap múlva, mikor megkötött!...

2009. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az elsőnek adok igazat az ötletbe. Ne feledd krumpli ehető. A gyerek bele fog harapni. Még a bátyám nagyfia 3 év körüli volt mikor festegetett. szimplán megkostolta a festéket. Olyan zőld volt a nyelve, hogy szívrohamot kaptam tőle, mivel azt nem is tudtam, hogy milyen mérgező a festék.
2009. okt. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!