Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan nyomda ami lemosható?

Van olyan nyomda ami lemosható?

Figyelt kérdés
Vettünk a lányomnak mágnestáblás asztalt amire lehet filctollal is rajzolni. Szeretnék nyomdát is venni, van olyan fajta ami letörölhető?
2010. dec. 10. 11:51
 1/10 A kérdező kommentje:

Örülnék ha ajánlanátok jó minőségű gyurmát, olyat ami nektek már bevált. Eddig befürödtünk minddel.

Vagy nagyon kemény vagy folyós, ragadós... :/

Meg az sem jó szerintem hogy erősen illatos. Főleg ha kaja szagú. Még én is megkívánom :)

2010. dec. 10. 11:55
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Fakopáncsban vettem a múltkor, a bőréről és az étkezőasztalról simán lejött vízzel is.

Gyurmából a PlayDoh tényleg jó, csak nagyon drága. Mindenképpen úgy kell tárolni, hogy levegő ne nagyon érje. A sünis is jó, de azt használat előtt jól át kell gyúrni, viszont az csak 1-200 Ft.

2010. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy kérdezek, de milyen asztalt vettetek? Véletlenül nem Smoby fa rajzasztalt? Ha igen, bevált nektek? Én ezt néztem ki karácsonyra kislányomnak.
2010. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem fát vettünk, de én is azt nézegettem. Végül ez lett ezt sokáig használhatja.

[link]

Még nem tudom mennyire jön be neki mert karira lesz. :)

2010. dec. 10. 20:06
 5/10 A kérdező kommentje:

Szerintem érdemes megvenni. :)

Mennyi idős?

2010. dec. 10. 20:09
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég későn írok, de hátha megnézed. Azóta mi is megvettük a Smoby rajzasztalt, kétéves múlt a kislányunk. Nagyon tetszik a projektoros asztal! Még ilyet nem is láttam!

Használjátok egészséggel!!!

2010. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Majd írjál tapasztalatokat :)

Én most vettem hozzá lemosható filcet. Nyomdát még keresek...

2010. dec. 20. 21:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Hátha elolvasod. Nagyon jó az asztalunk, tetszik a kislányunknak. Jól lehet mágnesezni rajta és a krétát is odaadtuk neki. Szerintem megérte. milyen a lemosható filc?

Írj te is!

2011. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Nálunk is bevált az asztal.

El sem lehet csalni tőle. :)

A filc nagyon jó. Simán le lehet törölni szárazon is. Könnyen kijön a ruhából is :)

Megérte megvenni, vitte a pálmát karácsonykor.

2011. jan. 6. 22:40
 10/10 anonim ***** válasza:

De jó! Akkor nektek is szép ünnepetek volt!

Mi a filc neve?Egy-két hónap múlva mi is kipróbálnánk.

Köszi!!!

2011. jan. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!