Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Isemretek-e olyan meséket,...

Isemretek-e olyan meséket, amelyek témája a tisztálkodás?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 13:55
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Füzesi Zsuzsa: Beszélgetőkönyv

Ezt nagyon ajánlom. Gyönyörű képekkel van illusztrálva.

Nem csak a tisztálkodásra, hanem az illemre a jószívűségre is tanítja a gyereket. Persze kell egy szülő is hozzá, aki elolvassa.

2009. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem van 2 eves es 5 eves fiam.ha valamit megakarok vele tanittatni mesen keresztul en szokom kitalalni a meset ugy hogy ot is beleveszem a mesebe es azt is hogy a meseben hogy csinalja.pl a mese volt egy kisfiu aki nem szerette apapucsot,egydelutan jott a papucsmano mert nagyon szomoru volt hogy annyit dolgozott azzal a papuccsal mig a kicsi kezeivel megvarrta a kisfiu meg megis meg fog betegedni ha nem veszi a labara ......es igy talalom ki sorba a meseket ekik.
2009. okt. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem diafilmen van meg az: "Ügyes vagyok, tiszta vagyok" című mese.

Tanulságos, aranyos, és már 30 éves:)

2009. okt. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Antikváriumban talán be tudod szerezni: Még a cica is mosakszik. egy kislányról szól, aki utál fürdeni és minden este sír.
2009. okt. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!