Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány napig tartott a kisgyerme...

Hány napig tartott a kisgyermeketnél a nátha?

Figyelt kérdés
Kisfiam 15 hónapos és péntek óta náthás. Már olyan sűrű neki, de alig tudom kiszívni. El kéne vinnem orvosnak megmutatni?
2009. okt. 21. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem lázas, én nem viszem.

Vegyél a gyógyszertárban Fluimare orrspray-t, de jó az is ha 1 liter vízbe egy kiskanálnyi sót teszel, és azt cseppentsd neki, ha túl sűrű. Utána pár perccel ki tudod szívni. Nekünk a fog miatt van az orrfolyás, kéthetente:(

2009. okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3-4 napnál tovább tart a nátha, én láz nélkül is elviszem dokihoz, nehogy rámenjen a fülére vagy más szövődmény legyen. Biztos, ami biztos. Mi már sokszor megszívtuk.
2009. okt. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát igen én is attól félek, hogy rámegy a fülére, meg most már köhög is. De alig tudom kiszívni az orrát, mivel annyira tiltakozik. Nagyobb erő van benne mint vennem:(
2009. okt. 21. 12:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk általában 2 hétig, ameddig az orrát kell szívni.Ha nem hörög, köhög, nem lázasodik be, és az orrából átlátszó színű trutyi jön és nem sárga meg zöld, akkor nem viszem dokihoz. Coryzalia, Homeogéne, Stodal szirup köhögésre és orrszívás-kezdem neki tanítgatni hogy kell orrot fújni meg magának kiszívni, hátha legközelebb már könyebb lesz az orrfújás része, mert az nehezíti meg igazán :(
2009. okt. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az orrszívást tanítsd tényleg neki, az enyém fogja magának, és jókat nevetünk időnként úgy csinálunk, mintha az enyémet is szívnánk, és vicces képeket vágok közben.

Kis túlzással azt mondanám, h tetszik is neki, de leginkább játéknak fogja fel.

2009. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az én fiam, mindennek tekinti csak nem játéknak. Először még igazán jól viselte, csak pityergett, de ahogy egyre sűrűbb lett a váladék, úgy egyre jobban visított. Most már ott tartunk, hogy az apja lefogja a kezét lábát én szívom, de közben üvölt és ordítja, hogy ne-ne-ne:( Felér egy gyerek kínzással. Én már alig bírom. Amúgy dokinál is voltunk ambroxolt írt meg valami novorin keverék orcseppet, amit feleslegesen vettem meg, mert egyáltalán nem tudom az orrába rakni:(
2009. okt. 21. 22:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk detto így utálja a orrszívást és most 2hete náthás ill.már megyünk kifele belőle.A fluimar vagy sterimar az nagyon jó azt csak ajánlani tudom.Ja és most tanulunk nagyfiúsan orrot fújni zsepibe.18hós
2009. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!