Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érzékeny gyomrú a fiam, mit...

Érzékeny gyomrú a fiam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

5 éves lesz lassan, és hihetetlen érzékeny. Attól képes hányni, ha meglátja a kutyát kakilni.Mert akkor ő már érzi, hogy büdös (kb 500 méterről :-)


Múltkor hívtak az oviból, hogy hányt, mire odaértem, semmi baj nem volt, aztán elmesélte, hogy az egyik kisfiúnak az orrától a szájáig folyt a vastag zöld takony (bocsi) és buborék is volt rajta, és ez undorító.


Mellettünk számtóföld van, ha trágyáznak, ki sem merem nyitni az ablakot.


Amúgy semmi baja,hasa sem fáj, csak nem bírja az ilyeneket. Nekem is érzékeny a gyomrom, de azért ennyire nem..

Mit csináljak, ti elvinnétek dokihoz? Nem hiszem, hogy bármi okosat tudna mondani,vagy?


2009. okt. 20. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ezért elvinni,mert mit tudna tenni vele,gyógyszert ír?Hát nemtudom.Te vagy az anyukája,ha gondolod el kell vinni vidd el,az ösztönödre hallgass:)
2009. okt. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is ezt gondolom, ezért nem is akarom elvinni orvoshoz. Csak sajnálom, mert rossz neki, de nem tudok mit tenni..bízom benne, hogy "kinövi".
2009. okt. 21. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!