Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az érzékeny gyomrú 7-8 hónapos...

Az érzékeny gyomrú 7-8 hónapos babátoknak milyen főziket adtok?

Figyelt kérdés
Az enyém ezeket eszi:krumpli,répa,brokkoli, az utobbitól érdekes nem fáj a hasa. Próbáltam adni sütőtököt, gesztenyét ezeket nem szereti. A cukkinitől, borsótól, paradicsomtól fáj a pocakja. Adnátok vmi tippet? Köszi.
2009. máj. 18. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez már jó. Nem szeret mindenki mindent. Az én 1 éves babám megeszi a krumplit, brokkolit, karalábét, karfiolt, sóskát és kész. Borsót átpaszíroztad?
2009. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Üvegeset adtam borsóból. Azt hiszem itt olvastam, hogy a sóskával meg a spenóttal érdemes várni 10 hós koráig. Vajon miért?
2009. máj. 18. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:
adhatod neki a sóskát, spenótot előbb is nyugodtan. A lényeg, hogy mikor csinálod neki, a főzőlevet ne használd fel, úgy mint pl a krumplinál a higításhoz, mert olyan anyagok vannak benne, ami tulajdonképpen méreganyag. De magát a zöldséget eheti nyugodtan a babád már! én a sóskába szoktam egy kis cukrot tenni,mert anélkül ehetetlen szerintem. 8 hósan én tököt is adtam már neki, szerette.
2009. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!