Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek a Herlitz...

Mi a véleményetek a Herlitz iskolás táskáról? Mennyire strapabíró? Mennyire nehéz? Egészséges-e?

Figyelt kérdés
Ha van valakinek leírása róla, írja le! Például fém vázas, ergonómiai-e?
2009. okt. 16. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
google...
2009. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Ezeken túl vagyok a németeket is átnéztem a /.de/.Én a személyes tapasztalatra gondoltam, hogy tényleg olyan jó-e. Vagy aki rég hordja, bírja-e még a minőség.

A kinaiban is azt mondják, hogy nagyon jók azok a táskák. A herlitz eladó szerint jobb mint a budmil,és fordítva.

2009. okt. 19. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk nem Herlitzes a táskánk,de 2 gyereket hordok du haza a suliból az enyémmel együtt.Nekik ilyen tipusú a táskájuk: [link]

Könnyű,nem gyűrődik benne a cucc,mert olyan mint egy mappa.Viszont nagyon kicsi benne a rakodófelület,egy kis doboz kajával,vagy szalvéta,vagy zsepi már szinte nem fér bele,valamint ami miatt végképp nem tetszik az az,hogy ha nem "megfelelően" van belepakolva akkor az összes könyv egy oldalra csúszik,és gyakorlatilag ferdén áll a gyerek hátán a táska.Na innentől már nem számít,hogy ergonómiailag megfelelő-e a kiképzése.Állandóan azt igazgatom,mert bántja a szemem.A kislány anyja 2 nagy mappát vett bele,hogy külön tegye a könyveket,remélve azt hogy így majd nem csúsznak egyoldalra,így viszont nehéz a táska.A kisfiú anyukája meg a toltartóval szokta kitámasztani a könyveket benne.A kifiú lánytesójának is Herlitzes táskája van,viszont az Nekem is tetszik,és mivel már 3. kos nem kellenek Neki extra cuccok,így jobban elfér minden a táskában.Az ilyen: [link]

2009. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Héten megérkezett,mi ezt a típust választottuk csak kékben.Belül osztott és a táska nagy méretű, de könnyű. Ez egy szett. Remélem jó lesz neki. Picit még nagy,de jövőre még nőni fog. [link]

2009. okt. 24. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!