Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Felülnétek kabinos óriáskerékr...

Felülnétek kabinos óriáskerékre két éves kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Tudjátok van az Erzsébet téren (Bp) a mobil óriáskerék, egy köpésre tőlünk. Minden nap látom, és egyre nagyobb kedvem lenne kipróbálni. Persze az ára nem túl vonzó, viszont mivel az 5. kerületben lakunk, ezért a két éves kislányom és egy kísérő ingyen felülhet. Így hárman felülnénk gyakorlatilag egy felnőtt jegy áráért, azért az már nem olyan vészes (2400 Ft) Csak azt nem tudom, hogy a lányom mit fog szólni...Szerintetek megpróbálhatjuk? Vagy még nagyon pici hozzá? Mi van ha nagyon megijed és sírni kezd? Egy kört akkor is végig kell ülni és elég kellemetlen lesz...valakinek van tapasztalata?
2013. júl. 3. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Én mai napig emlékszem h 5 évesen felültettek egy ilyenre. Én annyira féltem h a mai napig nem mertem ilyenre felülni. :D :D De ez én vagyok, és az is lehet én vagyok csak ilyen defektes :D :D

Szóval ez jó kérdés. Minden gyerek más. Én elvinném megmutatni neki közelről és elmagyaráznám h mit szól hozzá. Elmondod azt is h egész magasra fogtok menni de félni nem kell mert nagyon jó móka és messzire elláttok majd. Elbolondítod majd. Hátha bejön.

Arra is emlékszem h én már akkor nem akartam felülni mikor közelébe értünk. Szóval én a helyedben ezt tenném. :)

2013. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én, nem ülnék fel. Egyszer a vidámparkban felültünk az óriáskerékre és szó szerint pánikba estem és meg kellett állítani valahogy vissza húzták és kiszálltunk. Azt hittem már nem félek a magasban. Nem tudom egy 2 éves kislány, olyan pánik rohamot kaphat, hogy utána ki tudja, hogy dolgozza fel, hogy tudja feldolgozni. Szerintem veszélyes, ülj fel a pároddal, ha szeretnél, rá meg addig vigyázzon valaki.
2013. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én biztos nem vittem volna 2 évesen a lányomat, mert nekem félős volt, és nem tudsz leszállni róla..egy életre elveszed a kedvét akkor...sztem majd jövőre..nekem most lesz 3 éves, és most már mérföldekkel jobban bír mindent, mint fél évvel ezelőtt...
2013. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én sem vinném.Bár én magambólinduok ki,már 5 méter magasan rosszul vagyok.
2013. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazatok van! Tényleg az a legrosszabb, hogy ha bepánikol, akkor is azt a kört végig kell várni, amíg leérünk. Azt hiszem, elhalasztom arra az időre amíg ő is el tudja dönteni, hogy fel szeretne-e ülni.
2013. júl. 3. 23:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél! :)
2013. júl. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
e ismered a lányodat, ha nem élős miért ne? Épp most ültek fel ismeröseim pár napja egy 1 éves és egy 3 éves gyerekkel, az 1 évest természetesen nem nagyon érdekelte a 3 éves nagyon élvezte, igaz ö síel is több mint egy éve mű pályán, de a rendes sí pályán is felvonózott simán.
2013. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hú, az nem semmi...bátor gyerekek. az én lányom ennyire nem bevállalós sajnos egyelőre :-)
2013. júl. 3. 23:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi voltunk ezen, ez teljesen más, mint a Vidámparkos, amin még én is f.stam, pedig nem vagyok ijedős.

Ez teljesen zárt és semmi félelmetes nem volt benne, ez után azt mondanám, hogy megpróbálható. A kabin is tágas, mi nemrég külföldön egy sokkal szűkebben voltunk.

2013. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez jó hír...még gondolkozom rajta, de azt hiszem várok vele egy évet.
2013. júl. 13. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!