Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jártok, vagy már voltatok...

Jártok, vagy már voltatok baba-mama klubban? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen. Én jártam a kisfiammak zenebölcsibe és tornára is. Szrintem nagyon jó, mindketten élveztük, én kicsit más környezetben voltam, Ő pedig gyerekekkel találkozott, és még mozgott is meg persze a szülő is.

Javaslom Mindenkinek!!!!

2009. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen,9 hós kora óta.Nagyon jó,mert vele egykorú babákkal,gyerekekkel játszik,akiktől sokat tanul,utánozza őket.
2009. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi is járumk, a kislányom 5 hónapos volt, amikor először mentünk. Akkor még csak nézelődött, de következő hónapban már ült, így eljátszott a szőnyegen.
2009. okt. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hol vannak ilyen klubbok? Például a IV és XV kerület környékén?
2009. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon rossz a tapasztalatom!

Elmentünk volt ringató,meg baba-mama klub,bemegyünk az 1 éves gyerekkel bemutatkozok volt aki odalökött 1 sziát,semmi érdekes dolog nem volt csak pletyiztek.

Inkább megyek oda amit a védőnő szervez ott legalább feldobnak 1 témát pl.:fogzás,alvászavar és lehet tapasztalatot cserélni!

Sajnos az első helyen nagyon összeszokott "banda"volt akik nem igazán fogadják az újakat.

2009. okt. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább megyünk játszóházba!
2009. okt. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia!

Mi egyszer voltunk eddig egy un. mondókázón ,nagyon hasznosnak találom,a kisfiam végig mosolygott,nevetgélt,már az egész picikék is élvezik a társaságot(akkor volt 5 hónapos),tetszett neki a sok mondóka,dal,versike(főleg hogy egy részüket már ismerte).Nem tudom más városban van e ilyen ,de itt Kecskeméten a könyvtárban ingyenesen tartják(bekell jelentkezni),így mindenkinek elérhető.Máshol még nem voltunk,de szívesen mennénk,jó az ha kitudsz mozdulni egy kicsit.Szia

2009. okt. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
nem tartom jó ötletnek. Voltam már több hasonló helyen, mert alapból mindenhez pozitívan állok hozzá, többször kell valamiben csalódnom, hogy elhiggyem, tényleg nem nekem való. Ahogy már valaki itt írta, van egy közösség, akiknek vannak közös témáik, ismerik egymást és még könnyen barátkozó létemre se sikerült "bekerülnöm". A babáknak nem tudom milyen, ők biztos elvannak, de mivel nem egy életkor, nem ismerik egyást, inkább csak a kipakolt játékok érdekesek, vagyis a másik baba játékai, mint a játszótéren. És ebből sírás lehet, lesz is :) de én úgy vagyok vele, majd a bölcsiben megtanulja, hogy hogyan viszonyuljon a közösséghez, ha pl hetente egyszer egy órát ilyen helyen vagyunk, az nem szocializálja. Mire megszokná, hogy na most itt vagyunk, mire elengedné a lábamat és menne más babákhoz, addigra menni kell, önfeledten nem tudok beszélgetni tök idegenekkel. tehát pont az a bajom vele, mint a játszótérrel. Ott is bájologni kell a másik gyerekével, miközben épp az enyém kezéből tépi ki a lapátot, utálok rászólni az idegen lurkókra, és válaszolgatni, hogy "igen, már eszik mindent, van foga, füle is van, kézenáll 7 hónapos kora óta" és mivel nem ismerek senkit, a gyerek témán kívül mást nem hozhatok fel. Félreértés ne essék, egész nyáron a játszótéren lógtunk, ha szólnak hozzám, válaszolok, beszélgetek, mert úgy adja magát a helyzet, de magamnak külön nem keresek babatémákról beszélgetőpartnert. Tehát télen valószínűleg marad az ismerősökhöz mászkálás, nagy séták, itthon játszás, januártól pedig a bölcsi, ahol biztos jól érzi magát, kiélheti a társas ösztöneit :) én pedig a munkahelyemen szocializálódok tovább :)
2009. okt. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi nem olyan klubba jártunk ahol csak tracsparti van, mert azt én se szeretném, hanem manómuszikára jártunk egészen óvoda kezdésig, fél éves korától. Szerintem az nagyon jó volt mindkettőnknek. Ott mondókáztunk, énekeltünk, táncoltunk, tapsoltunk, kicsit mozogtunk, különböző csörgőkkel zenéltünk. A gyerekek nagyon élvezték, én is sok új mondókát, éneket tanultam és közben én is kicsit kikapcsolódtam. Főleg télen volt jó amikor nincs játszótér. Nagyon tartalmas elfoglaltságnak tartom, ha színvonalas helyet találsz.

2009. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen es nagyon jo nekem is es a 2 eves fiamnak is tetszet
2009. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!