Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 hónapra lehet au-pairnek állni?

1 hónapra lehet au-pairnek állni?

Figyelt kérdés

Látom itt, hogy 1-2 évekre mennek, viszont én csak nyáron szeretnék 1 hónapot kinn lenni Angliában.

És fiú lehet au-pair egyébként?

17F


2009. okt. 15. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak nyári au-pairek. De az sem 1 hónap. És elég nehéz találni, mert általában min. 1 évre szeretnék a családok. Idő kell a gyereknek is hogy megszokja, aki vigyáz rá. Talán, ha nem mondod meg előre, hogy mikor akarsz hazamenni.

Fiú is lehet, de az meg még nehezebb.

Ez úgy működik, hogy itthon vannak ügynökségek, akik jó pénzért vállalják, hogy keresnek neked családot. Na, semmi mást nem csinálnak, mint telefonálnak, e-maileznek, faxolgatnak. Amit te is meg tudsz csinálni, ha egy kicsit azért tudsz már angolul.

A kinti ügynökségnek a család fizet. Olyat is hallottam, hogy mivel általában mindenki lányt akar, az ügynökség vállalja, hogy ingyen közvetít ki nekik fiút. Ilyenkor az au-pair fizet.

Meg kell nézni néhány angol ügynökség honlapját, esetleg felvenni velük a kapcsolatot. A magyar ügynökségeket nem ajánlom, mert kifizetsz nekik 30-40 ezer Ft-ot, amiért lényegében semmit nem csinálnak. (Mert innen Magyarországról nem fogják a te érdekeidet védeni, az tuti.)

2009. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehetseges, van aki 1-2 honapra keres, nyaron probalkozz.

Nezd meg ezt az oldalt: aupair-world.net

En ezen keresztul jottem ki Angliaba 2 hete, egy nagyon rendes csaladhoz. Es ezen az oldalon is lattam mar fiu aupairt, 17 eveset is, bar kejtek nehezebb dolgotok van, mert a legtobb csalad kikoti h lanyt keres...

De az egyik csalad aki erdeklodott irantam pont lattam kepen az elozo aupairt, aki fiu volt. Egy probat meger.

2010. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!