Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adjak, hogy kakiljon?

Mit adjak, hogy kakiljon?

Figyelt kérdés

1éves kisfiam kecskebogyósat kakil, minden házi praktikát kipróbáltunk már: paradicsom, szőlőlé, szilva, őszi,stb.

Sok folyadékot iszik.


2009. okt. 15. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nekünk a Kubu nagyon bevált erre a célra, az a sportkupakos, ha 1 éves, nyugodtan adhatod. Megissza az üveggel és fél óra múlva jön a kaki. /az én fiam 22 hós/. Higitatlanul.
2009. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Laevolac, homeopátiás szirup
2009. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cukros kamillatea.
2009. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

16:05 vagyok

ne tegyél semmibe cukrot....mert nem fog semmi mást meginni, csak a cukros dolgokat...

2009. okt. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

16.05-nek:

És a Laevolac az szerinted mi? Cukorszirup. Amúgy ittál már kamillateát cukor nélkül? brrr

Nyugodtan lehet adni a nehéz kakilásra cukros kamillateát, úgysem állandóan, napi rendszerességgel adná a kérdező gondolom, hanem ha épp szükséges. Az én fiam is kapott kiskorában rendszeresen, most 1 éves, és mégis csak vizet iszik.

A 16.34-es.

2009. okt. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A sok zöldség, rost segít. Párolt zöldségek, főzelékek (répa, zöldborsó, brokkoli,zöldbab, spenót, sóska,stb.), most aktuális a sütőtök is (én mindig megsütöttem, és mivel magában nem ette, összenyomkodtam valamilyen gyümölccsel, így már vidáman kanalazta!). Legalább az ebédje és vacsorája legyen valamilyen zöldségféle, adhatsz neki nyersen is egy-egy darabka zöldséget, hadd ropogtasson. Ha ez sem használ, egy-két kanál házi szilvalekvárt is próbálhatsz, az is jól lazítja a székletet.

Megoszlanak a vélemények, de a mi védőnénink 1 éves kor után már javasolta a tejtermékek fokozatos bevezetését, ha te is nyitott vagy erre, próbálhatsz neki (bio)joghurtot adni, ha ódszkodsz, kapható babák számára, speciális joghurt is.

Remélem, segítettem.

2009. okt. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A sok rostos tényleg jó, de arra figyelj, hogy mellette sok folyadékot (akár vizet) is igyon!
2009. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Laevolac-ot adtam neki, tegnap 5ml. Semmi.

Ma de. 5ml és du. is 5ml. Kaki nincs, viszont a pók kiszédül a sarokból, annyit pukizik.

2009. okt. 16. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!