Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire gyógyultan viszitek...

Mennyire gyógyultan viszitek újra a gyereketeket kzösségbe?

Figyelt kérdés
Ilyen időszakban ki lehet őket teljesen gyógyítani megfázásból? Kis orrfolyás, köhögés belefér, hogy mehessen? Hol a határ, mi a véleményetek?
2009. okt. 13. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:
53%

Én múltkor úgy vittem be, hogy folyt az orra, ám hétvégére elapadt. Aztán következő héten is tüsszentett folyta az orra. Igaz most erősebben mint szokot. Ám mivel a bölcsibe a takonykor megszokott, fel se veszik, ha így viszi be a szülő. De ha belázasodik akkor haza kell vinni. Nos ebédre már hazahoztam a lányomat. Most úgy néz ki teljesen gyógyult. Kivéve a hasmenése miatt vagyunk még itthon.


Engem a nátha vírus nem feszélyez. Ellenben ha tetves, otvaros, vagy rühös valaki az már annál inkább, mivel az egész családi élet felfordul tőle.

2009. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!