Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok nekem 14 hónapos...

Ajánlanátok nekem 14 hónapos gyereknek való vitaminszirupot amit télre adhatnék neki?

Figyelt kérdés
Mekora és mennyibe kerül és hol lehet kapni?
2009. okt. 12. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Adj neki gyümöcsöket,vagy abból készített levet,az egészségesebb,mint a gyári szirupok.Azokban sok az adalékanyag,
2009. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De télen nincs annyi gyümi, csak a befőtt.Gondoltam rásegítek egy kicsit.
2009. okt. 12. 19:37
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem a VITACOLANT ajánlották. gyógyszertárban 1500-1700 körül van


[link]

2009. okt. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 15 hósomnak még megveszem az üveges alma-málna, eper, szilva, őszibarack bébiételt (Kecskeméti) plusz kap friss almát és banánt.

Ennyit a vitaminról!

2009. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

cebion2x -t adok, gyógyszertárban lehet kapni.

Az enyém mostanában nem nagyon eszi a zöldséget-gyümölcsöt, ezért vettem, de ha enne belőlük sokat, akkor nem biztos hogy adnám.

2009. okt. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

MultiKid-et kap, 1290 Ft itt:

[link]

Meg Cebiont kap, gyógyszertárban veszem.

Szerintem kell a gyümölcsök mellé vitamin télen. Kíváncsi lennék, mennyi vitamin van a bolti "mű" gyümölcsökben!

2009. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is sok idénygyümi(alma, körte, banán, kivi, még van szőlő, szilva (ezeket néha turmixolom, néha naturjoghurtba, túróba keverem....stb, de legtöbbször magába eszi) + egy héten 2-3szor Cebion csepp, 8 csepp az esti tejbe. 18 hós
2009. okt. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Cebion multivitamin 1éves kortól+Cebion csepp/c-vitamin/,mindegyik patikában kapható recept nélkül ,a multiv. kb1200. a c-vitamin kb800.-.
2009. okt. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!