Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szuperérzékeny a gyerek?

Szuperérzékeny a gyerek?

Figyelt kérdés
Soha nem hallottam róla,de most megcsináltam egy tesztet,a teszt alapján szuperérzékeny a kislányom.Mostmár tudom miért pityeg mindenen....nem lelkisérült,csak érzékeny.
2013. jún. 4. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Na de ha lelkileg sérült, akkor általában szuper érzékenyek is.
2013. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés?
2013. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen
2013. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért lenne lelkisérült????Gondoltam talán másnak is van hasonló pityegős gyereke és ő sem hallott még erről.Csak erre irányult a "kérdés".
2013. jún. 4. 12:33
 5/9 A kérdező kommentje:
A lelki sérült gyerekek nem feltétlenül sírósak,lehetnek agresszívak és nehezen kezelhetőek.
2013. jún. 4. 12:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Volt általánosban egy osztálytársnőnk, mindig mindenen elsírta magát szegény :( néhány hónap után szinte már ránézni sem mert senki, nehogy megbőgessük... nagyon vacak lehetett neki. Aztán úgy rémlik, ahogy teltek az évek egyre jobban viselte magát, persze még 7.-8.-ban is könnyebben elsírta magát mint bármelyikünk, de legalább nem sírt állandóan mint első-másodikban.


Amúgy az én lányom is elég érzékeny, de nem ilyen módon, hanem minden frontot, teliholdat, hó- vagy szélvihart megérez előre és minden földrengést is. Babának is nagyon érzékeny idegrendszerű volt, amióta meg beszélni tud, egyértelmű, hogy ezek zavarják nagyon (5 éves lesz), különféle típusú fejfájást és hangulati elemeket párosít a különböző jelenségekhez.

2013. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem én fiam is hasonló kategória lehet a lányoddal.Eltudnád küldeni azt a tesztet?Köszi!Engem érdekel!
2013. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2013. jún. 4. 15:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én lánykám is sírósabb fajta.Nagyon érzékeny,mindent a szívére vesz.Ő sem lekisérült.Én is ilyen vok.Én is jobban a szívemre veszek dolgokat.Ő tőlem örökölte.
2013. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!