Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiúnak milyen...

2 éves kisfiúnak milyen ajándék lenne jó szülinapra?

Figyelt kérdés

Október végén lesz a szülinapja a kisfiamnak. Szeretnék pár jó ötlete begyűjteni. Amit tudni kell, hogy elég kicsi a lakás és nincs kertünk, ezért olyan dolgok, amik nagyon sok helyet foglalnak, és nem lehet elpakolni, nem túl nyerőek, már így is tele a lakás, illetve az sem jó, amit csak kertben lehet használni.

Motorja van, és rengeteg homokózó játéka.

Én kis (és kicsit nagyobb) autókra gondoltam, mert imád autózni, meg zsírkrétákra, mert mostanában nagy élvezettel rajzol. De jó lenne egy-két "nagyobb" dolog is, mert a dédik rám bízták, hogy a nevükben vegyem meg, amit jónak gondolok. Tippek?


2009. okt. 5. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
2 hó múlva lesz a fiam 2 éves. nemrég kapott egy ikeás rajztáblát, nagyon szereti. a tesó kapott egy kis csúszdát(szétszedhető, amikor nem használják, ágy alatt van)a fiam nagyon szeret rajta csúszdázni.
2009. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt még elolvastam volna az első választ, nekem is a rajztábla jutott eszembe.....
2009. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi ennyi idősen lego duplót vettünk a fiamnak. Ha nem játszik vele vissza lehet tenni a dobozába, illetve mi később vettünk neki egy tárolót. Nagyon sokféle van, autós is. Ha rajzolni szeret, akkor esetleg színezővel is próbálkozhattok, olyannal amiben nagyobb képek vannak. Gyurmázni is lehet már vele. Nálunk még a mesekönyvek is nagyon bejöttek és a mai napig szereti mindkét gyerkőc.

Mi nagyméretű gyöngyöt is vettünk, amit aztán cipőfűzőre fűzögetett és a kézügyességet is fejleszti. Esetleg kirakó, sokféle van pl. fából, ami biztosan nem megy tönkre stb.

Itt is rengeteg játékot találhatsz és nagyon jó árban vannak: www. toystore.hu

2009. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ilyesmi kirakóra gondoltam:

[link]

és mivel már leköti a rajzolás is, akkor lehet hogy ez is jó lenne neki. Nagyon jól fejleszti a finommotorikát, nálunk az oviban is volt ilyen: [link]

2009. okt. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!