Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 13 hósomon kiütések jöttek ki...

13 hósomon kiütések jöttek ki deréktól lefelé. Mitől lehet? A mellkasán max 5 van, meg a csuklóján is vagy 3. de deréktól lefelé 1000 db.

Figyelt kérdés
hét elejétől lázas volt, kapott antibiotikumot, de azt szerdától nem kapja és még nem múlt el. holnap elviszem doktornénihez, de addig is látott valki hasonlót?
2009. okt. 1. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp orvosnak kell látni. Nekünk volt egy ilyen esetünk, antibiotikum szedése után pöttyös lett. Allergiás kiütés volt, okozhatta a gyógyzer, de maga a kórokozó is. Fenistilt kaptunk rá és szépen el is múlt.
2009. okt. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk múlthéten volt ilyen, először mandulagyulladással mentünk orvoshoz, magas láz (39), aztán 4 nap múlva, nézem .... tiszta pötty a keze, lába, hasa, háta. Újból orvos, valami fertőzése volt azt hiszem baktérium féle fajta, nem emlékszem!!! Kaptunk rá kanalasat napjában 2x és 3 nap múlva semmi baja nem volt, a láz is elmúlt! Ne aggódj, irány a doki, szerintem nem allergia!!! TUTI Ja és most nálunk a környéken több gyereknek is volt! Elkaphatta, kb 1 hét lappangási ideje van! Nekem ezeket mondta a szuperdoki!
2009. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

15:32 -es vagyok

A gyógyszer neve OSPEN

csak kíváncsi vagyok hogy ti is ezt kaptátok e!Írd meg légyszi

2009. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mi nem voltunk orvosnál

a védő néni azt mondta hogy ezek tipikus gyógyszerallergia tünetek

mármint hogy fürdés után erősödik meg csak deréktól lefelé van

azt mondta hogy ha 5 nap alatt nem rendeződik akkor menjünk orvoshoz

és tényleg 5 nap alatt elmúlt

2009. okt. 8. 08:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!