Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol érdemes albérletet keresni...

Hol érdemes albérletet keresni Debrecenben? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hol érdemes albérletet keresni Debrecenben? (többi lent)


Olyan környék érdekel,ahol van óvoda meg orvos sincs messze és maga a lakóhely is jó.Debrecenbe szeretnénk költözni és van egy kisfiúnk,aki novemberben lesz 3 éves,ezért olyan környék érdekel,ahova be is tudnám adni évközbe oviba.Válaszokat előre is köszönöm


2013. máj. 13. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy panelbe vagy kertesbe szeretnél menni, és mennyi pénzed van havonta a bérlésre..

Ha jó a panel, akkor a Tócós kertet javaslom, aránylag ez a legtisztább, és normálisabb környék, és minden van közelben..

Itt nagyon változóak az árak, de persze a lakás méretétől is függ..

Vannak az Újkertben is lakótelepek, még az is elég jó, de a Petőfi tér (nagyállomás), és a Fényes udvar környékét nem javaslom, bár ott is van minden, de egyáltalán nem biztonságos környék, és le is van pukkanva..


Ha kertes házat keresel, akkor érdemes a belvárosban nézelődni, nagyon sok házrészt adnak ki jó áron, és ott minden közel van!

Ha viszont teljesen különálló házat keresel, az nem lesz olcsó mulatság, de én a Homokkertet javaslom, vagy ilyen külvárosi részeket, ahonnan igaz a közlekedés busszal elég nehézkes, de ha van autód akkor tökéletes! És aránylag megfizethetőek az árak, van ovi, suli, stb...

2013. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak amúgy még ilyen luxus lakóparkok, de azok olyan árban lehetnek, hogy még meg se merném nézni... na amúgy legszívesebben oda költöznék én is :D
2013. máj. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem szeretnénk drága helyre költözni,egyenlőre az a cél,hogy minél előbb összegyűjtsük a pénzt egy saját lakásra,így megfelel egy középkategóriás panellakás is.
2013. máj. 14. 12:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor a Tócós kertet javaslom, vagy az Újkertet... Nézelődj a neten, hogy milyen árak vannak, mert ha egy garzon is elég lenne, akkor abban tudnátok inkább spórolni.. (bár úgy tudom már a minigarzonok, is nagyon drágák)

Vagy még, ha véletlenül találsz konvektoros albérletet, az Ibolya utca, Ifjúság utca körül, azok is nagyon jó árban vannak és a rezsi is iszonyat olcsó!! Ott tudnál még talán spórolni, és az is nagyon közel van mindenhez!


Amúgy én ezt az utóbbit javasolnám, hogy nézelődj, mert nagyon jó, ott laktam és szimpatikus környék.. és olcsó a fűtés miatt!

2013. máj. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,megnézem :)
2013. máj. 14. 14:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is a Tócós kertet ajánlom.

Mi az Angyalföld téren laktunk albérletbe 3 évig.Nagyon szerettem és nagyon olcsó volt.Bármikor visszamennék ha lenne rá lehetőségem.

Jelenleg is a Tóciba lakunk az István út végén.Ezzel csak az a baj,hogy sok a rezsi.De minden közel van.Pl nekünk az ovi 4 perc sétára van.

2013. máj. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!