Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem hat egyik köhögéscsi...

Miért nem hat egyik köhögéscsillapító sem?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4 hete beteg volt ,és azóta néha száraz néha hurutos a köhögése már sokmindent kipróbáltunk ,de semmi nem hat eddig jó volt a Robitussin most nem hat!!

Már megőrülök annyira sajnálom nappal még elmegy azt mondja nem fáj neki a köhögés de éjjel majd megfullad ,ugy értem elkezd köhögni és köhög köhög majd vesz egy nagy nehéz levegőt és akor tudja csak abbahagyni annyira sajnálom szegénykémet!!

Inkább én lennék 1000x beteg mint ő 1x.

Akkor ez asztma leeht??

Holnap megyünk dokihoz!!Kérlek segítsetek!!!


2013. máj. 12. 13:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nalunk is pont ez volt, 1 honPig szenvedtunk, 2 antibiotikumot kapott, bar 1 honap eltolodassal, a vegere azr mondtak, hogy atipusos tudogyuszi. Mellkas rtg. Negativ volt, csak kohogott mint a fene szegeny ejjel- nappal. Nalunk a Spiropent valt be es valami kevert kupot kapott ejszakara. Most vegre alszik, es ha szalad mar akkor sem kohog annyira. Kitartas, ez nagyon rossz tudom....., majd irj, hogy mit mondott a doki!!
2013. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nálunk csak az orrszívás vált be.mindent kipróbáltunk és a fül-orr-gégész mondta,hogy hátracsorog a váladék a torkában,éjjel azért köhög.szívtuk pár napig,olyan csúnya dolgok jöttek ki,hogy hűha.utána nem volt semmi baja.
2013. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!