Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor érdemes az etetőszékről...

Mikor érdemes az etetőszékről áttérni a mi asztalunknál történő evésre? Hogyan?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor eléri az asztalt a székről, hamarabb nem igazán lehetséges. A fiam 2 évesen már szeretett az asztalnál üldögélni, és magától nem ült az etetőszékbe. Igaz nem tettük ki, hanem nekünk olyan volt, ami külön asztal, és szék, és leraktam a nappaliba, volt, hogy ő ott evett a kis asztalánál, vagy rajzolgatott, játszott rajta.

Ahogy visszaemlékszem a gyerekkoromra, én imádtam etetőszékben ülni, sokáig megvolt, és mikor már alig fértem bele, meg tul magasan ültem az asztalnál, akkor kikerült a konyhából.

2009. szept. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk le van véve az etetőszék eleje és oda van rakva ott eszik az asztalnál,amióta egyedül szedeget.
2009. szept. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan 1,5-2 éves kor körül, persze, amikor már fel is éri :-).

A kisfiam most 1,5 éves. Itthon csak az etetőszékben eszik, ráadásul legtöbbször etetnem kell. De mamáéknál mindig a felnőtt széken ülve eszik, önállóan, a közös nagy asztal mellett, mint a nagyok. Még nehezen éri fel, de alá lehet tenni valami stabilabb párnát. Ott nagyon tetszik neki, hogy produkálja magát, itthon ugyanez nem érdekli.

2009. szept. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, segítettetek.
2009. szept. 30. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!