Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valakinek valami jó...

Van valakinek valami jó megoldása hetek óta tartó köhögésre?

Figyelt kérdés
4 éves kisfiam (és sajnos én is)már több mint két hete csúnyán köhög hol ugatós hol pedig hurutos.Az orrát is többször kellett szivatnom és hol sűrűbb hol egész híg váladékot szívok ki.Múlt héten még a szeme is begyulladt a náthától,az már hál istennek meggyógyult csak ez a fránya köhögés nem akar.Szegénykém szinte egész nap köhög(én is),sokszor bokákol is tőle és hányt is már párszor de csak a lerakodott váladék jött fel neki nem az étel.Már annyi mindent kipróbáltunk amit az orvos írt fel homeopátiás gyógyszert azt is, stodált is, lándzsás utifű szirup, hagyma tea, gyógyszertári mellkaskenőcs, ma csináltam hagyma szirupot hátha az segít. Van valakinek esetleg hasznos tanácsa ami még segíthet? Másnál mennyi idő míg elmúlik a köhögés? Előre is köszönöm a válaszokat
2013. máj. 6. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Fluimucil.

Te is ihatod, , meg a gyerek is, már másnap nincs köhögés!!!

2013. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ki fogom probalni. És pezsgő tablettaban vagy szirupban? Mert utána néztem a neten és van ez is az is.
2013. máj. 6. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:
DSzia! Mivel nekem gyògyszerallergiàm van pont a köptetőkre sok mindent kipròbàltam. Ami bevàllt nàlam hagymatea karamellizâlt cukorral , kamillás inhalàlàs, valamint oxillococsilum. Jobbulâst!
2013. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg nem ártana egy allergiavizsgálat... és pulmonológus.


Köptetőt adj neki jópár napig, amíg nem kezd jó hurutos lenni a köhögés. Nappal köptető (ambroxol), éjjelre csillapító (Sinecod, Erigon, Robitussin száraz köhögésre).


Inhalálás salvus vízzel, vagy fiziológiás sóoldattal, a megfelelő gyógyszerporlasztó gép segítségével. Sóbarlang.


hirtelen ennyi :)

2013. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
en amit mindig bevetek az a gyomberes citromos mez.Komolyan nagyon hatasos.A gyombert,citromot meghamozom szeletekre vagom es retegesen lerakom mezzel egy kis befottes uvegbe es be a hutobe olyan lesz mint az udito fiam nagyon szereti attol fuggoen hogy mennyire kohog szoktam adni neki egy leveses kanallal.Jobbulast
2013. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Száraz sószoba.

3-4 alkalom után jobban lesztek!

2013. máj. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es es 6-ossal ertek egyet!
2013. máj. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!