Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek hogy lenne a...

Szerintetek hogy lenne a legjobb hajat mosnom a 2 és fél éves kisfiamnak, aki már akkor is sír, ha arcát víz éri?

Figyelt kérdés

Régen ezzel nem volt gond,egy ideje jött elő.

Hajat mosni hetente szoktunk. Nem öntöm le neki hirtelen,óvatosan öblítem,és nem tudom miért vísit,sír,szinte sokk szerű állapotba kerül! :(


2009. szept. 29. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is pont így van.

Próbálkozom többmindennel.

Először versenyzünk, milyen gyorsan tud csapkodni, habot csinálni a vízben. A végére jó vizes lesz a haja is. (Persze a fürdő is, de heti egyszer kibírom.) Játszunk-játszunk, aztán gyorsan leöblítem, már mosom is közben végig beszélek vele, énekelek neki. Van, hogy elsírja magát, de már nem olyan bömbölős, visítós, mint mikor elkezdődött ez a félelme.

Ráadásul rájöttem, azért sírja el magát, mert az arcán folyik a víz, és azt hiszi, azok a könnyei. Vicces, de így van.

Aztán van, mikor megnézzük azt is, apu hogy mos hajat.

2009. szept. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyit ér, de van ilyen hajmosó karika????
2009. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is együtt mosunk hajat, és gyorsan zuhanyozom le neki. Ő is csak addig visít (kb. 2 levegővétel), amíg folyik a víz az arcán, utána szépen játszunk tovább.
2009. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én úgy csinálom hogy hanyatt fektetem, a karomra a fejét, úgy mint csecsemőkorban és addig a lámpát nézetem vele amíg gyorsan bevizezem a haját. Aztán felül és játszik tovább(2 éves), közben megmosom a samponnal és újra lámpát nézünk amíg leöblítem a buksiját. Nekünk a sok fülgyulladás miatt kell így hajat mosni, mert nem juthat a fülébe víz. Nálunk nagyon bevált, remélem neked is. Sok sikert!
2009. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

ez sokáig velem is gond volt. kineveztünk egy kis törölközőt amit az arcom elé fogtam, amíg anya mosta a hajam, és öblítette le vízzel a sampont..ez engem megnyugtatott.

14/L

2009. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!