Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akiknek kézben alszik el a...

Akiknek kézben alszik el a törpije, az hogyan emeli be a kiságyba terhesen?

Figyelt kérdés
Nemsokára tervezzük a tesót, de a délutáni alvás még mindig kézben kezdődik sajnos (esti az nem) . Ma megfigyeltem, hogy milyen nagyon nekinyomódik a pocakom az ágy szélének. Sztetek ez okozhat gondot majd pocakosan???
2009. szept. 27. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben minden egyébb rendben lesz, biztosan nem, persze a vége felé, már biztosan nagyon nehezedre fog esni. Addig még van idő, akár át is lehetne szoktatni a kiságyba, hogy ne kelljen beemelgetni a későbbiekben. Kiságy oldalát nem lehet leengedni, hogy, amint irod, egészen nekinyomódik a pocakod az ágy szélének?
2009. szept. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem lehet leengedni és elég alacsony is vagyok :(


Nem tudom miért, de este szépen elalszik az ágyában, délután meg kb 10-ből 1x.

Próbáltam, hogy leteszem és kimegyek, de akkor üvöltés van nagyon nagyon könnyekkel, fuldoklással.

Azt is csináltam, hogy leülök a kiságy mellé és énekelek. Ilyenkor nincs üvöltés, nézegeti a kezeit, emelgeti a lábait és folyamatosan vigyorog, akár 1 órán át is és nem alszik.

2009. szept. 27. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a 7. hónapban vagyok és még könnyedén beteszem az ágyba. Lassan pedig átszoktatjuk a gyermekágyba a kisfiam, a pici kerül át majd a kiságyba.
2009. szept. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A kézben való altatásról kellene inkább leszoktatni szerintem. később gondot fog okozni..
2009. szept. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!