Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vállalkozó voltam, a gyerekem...

Vállalkozó voltam, a gyerekem bölcsis? Megszüntettem a vállalkozást, mrt nem volt bevételem,2 nap múlva kérte a bölcsi a munkáltatói igazolást?

Figyelt kérdés
Pár hónapja, kezdéskor vittem. Még 5 hét volna a bölcsiből, nekem meg egy csomo elintéznivalóm. Most mit csináljak?És hogyhogy kéri most?!
2013. máj. 1. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Ha már egyszer vittél, akkor nincs joga újra kérni. Mit mondtak, miért kérik? FŐleg hogy 5 hét van hátra... (Ne vigyél be semmit, ki nem tehetik a gyereket).
2013. máj. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
ez nem igaz, bármikor csinálhatnak felülvizsgálatot, és ha anyuka nem dolgozik kitehetik.
2013. máj. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
felülvizsgálatot csinálhat, de nem teheti ki a gyereket a bölcsi vége előtt 5 héttel.
2013. máj. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Furcsának találom,hogy a vállalkozás megszüntetését követő napon kérik. Olyan nekem, mintha jelentés ment volna!

Most tölti a gyerekem a 3évet, november közepétől jár állami bölcsibe(mert az anyagi helyzetünk egyre szűkösebb lett. Igéretem van arra, hogy szeptembertől elhelyezkedhetek a szakmámban, és egy hónap múlva mehet a nagyszülőkhöz,de addig...a lezárás még csak egy dokumentum, de ezzel nincs befejezve a dolog:(.

2013. máj. 1. 00:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Nehéz mit mondani, mert szerintem kérhetik bármikor és ki is tehetik a gyereket, ha nincs munkád. Bár azért ez nem olyan egyszerű. Gondolom nem írásban kérték határidővel. Húzd, amíg lehet, mondd hogy majd hozod. Ha megint kérik, megint mondod, hogy persze, majd hozom.


"Furcsának találom,hogy a vállalkozás megszüntetését követő napon kérik. Olyan nekem, mintha jelentés ment volna!" Szerintem ez kizárt. Még ha küldenének is jelentést, az 5 hét alatt sem érne oda, nemhogy másnap. Esetleg nincs egy jóakaród, aki megtudta és elmondta a bölcsiben?

2013. máj. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk év elején kérték azt kész .
2013. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!