Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány év jó a két gyerek között?

Hány év jó a két gyerek között?

Figyelt kérdés
Van egy majdnem két éves lányom,szerintetek mikor lenne jó neki egy tesó?Légyszi olyanok írjanak akik konkrétumot tudnak.A hallottam,vagy olvastam stb.nem igazán érdekel.
2009. szept. 27. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenben van rossz és jó.


köztem és öcsém közt 2.5 van. ez hol jó volt, hol nem.


ez nem a kortól ffügg, ahnem a neveltetéstől, vagy személysiégtől mert nem csak 2, hanem 10 évesen is lehet féltékeny csak másképp jön ki rajta. nem is biztos hogy durván. én pl. utánozni akartam mindig,hogy engem is szoptasson anya....


ez az amire nincs szabály....

2009. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek között 2év 8 hónap van, a nagyobb a kislány most ő 3éves 3hós, a kisebb kisfiú.nagyon jó, ajánlom. Tehát sztem minél előbb próbálkozzatok.

Ha van kérdésed még szívesen válaszolok.

2009. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
bármi nagyon fiatalok vagyunk,a két fiam közt 17 hónap van,és most jön a harmadik(bár nála megállunk,nemlesz több),ő és a legkisebb között 18 hónap külömbség lesz.nembánom egyiket sem,nekünk ez így jó....
2009. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a családban ilyen korkülönbséggel vannak gyerekek: 1,5 (nagyon nem volt jó) , 2,5 (ez nagyon jó volt) 5 (ez megint nem volt annyira nyerő).

Nem hiszem egyébként, hogy ez a korkülönbségből adódott, inkább a gyerekek természetéből, de ha mindenáron be akarom sorolni akkor én a 2,5-4 év korkülönbséget tapasztaltam eddig jónak a családban is és a ismerettségi körben is.

2009. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
mi a tesómmal már más generáció vagyunk :( egy szobában, 12 nm-eren és nagyon rendetlen, hisztis. és ha elsétálunk jáccóra, jövünk is vissza, mert nem játszok vele. nem tudunk semmit csinálni, mert amit ő akar, ahhoz nagy vagyok, ő meg nem jöhet velem és a barátnőimmel vásárolgatni, fiúzni, stb... amúgy 5 év van köztünk. vagyis a lényeg: 5 év az már sok
2009. szept. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekeim között 21 hónap van és nagyon jó! De ez függ a nagyobb gyerek személyiségétől is nagyben, 4 év felett már nagyon nem jó.
2009. szept. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
kb. 3-4 év szerintem.
2009. szept. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első két gyermekem közt 2év 9 hónap van .Rengeteget veszekedtek,mosz kezd jobb lenni a helyzet.13és 10 éves.

A kicsi most 19 hónapos,nagyon szeretik a tesók.

A gyerekek egyéniségétől függ melyik a jó korküönbség.

De szerintem 3-4 évnél több nem jó nem tudnak összenőni.

2009. szept. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek!A 3év3hós lány anyukájától kérdeznék még!Miért olyan jó pont ez a korkülönbség?A kislányt elviszed oviba és a fiúval így nyugisabb otthon?Egy barátnőm azt mondta pont az ovi miatt voltak problémák.A kicsi még aludni akart reggel mikor a nagyot már vinni kellett és délután úgyan igy volt,aztán jöttek a hisztik.
2009. szept. 28. 12:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 9 év van és jó.
2009. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!