Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vannak itt olyan anyukák...

Vannak itt olyan anyukák akiknek rosszul alvó csecsemőjük volt, de már jól alvó kisgyermek lett belőle?

Figyelt kérdés

Magától alakult ki? Kb. mennyi idősen? Hogy zajlik most az estétek, hány éves a gyerkőc?

Ahol nem magától alakult ki, mit tettetek, mennyi idős volt akkor a baba?

Köszi!


2009. szept. 27. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam kb.2óránként szopizott éjjel is,és napközben is csak babakocsiban volt hajlandó aludni.Persze ő pont úgy született, hogy mentünk bele a nyárba 40 fok kánikula,ez is sokat jelentett.Szépen ahogy nőtt egyre kevesebbet kelt éjszaka is,nappal már bent alszik az ágyában ,nálunk ez jött magától most 18hós néha egyszer még ébred éjjel ha jön a foga vagy valami front van mert arra elég érzékenyek a kicsik...most este ált.20:30körül alszik és reggel 7-8körül ébred...
2009. szept. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Altatod, vagy alszik magától?
2009. szept. 28. 08:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Amiota elkezdett noni a foga a kislanyomnak,azota felebredt minden ejszaka tobbszor is.Innivaloval nyugtatta magat en pedig ebredtem es adtam neki,teljesen raszokott.Hulla faradt voltam.Amit soha tobbe nem tennek!

Egy alkalommal megelegeltem es nem kapott tobbe ejszaka semmit inni.Onnantol kezdve alszik szepen.Most 2.5 eves.

2009. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Neked altatasi problemad van?


Az elozo voltam.

Nem altatom. Beteszem a kisagyba es alszik magatol.

2009. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Változó van amikor igényli hogy ott üljek az ágya szélén van amikor nem.Ringatni meg ilyesmi azt már nem kell.
2009. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egyedül nem alszik el, de ezen már nem is rágódok. Ringatni nem kell, csak összeölelkezni. Kb. 10 perc után alszik, olyankor beteszem a kiságyba.

Éjjeli ébredés okoz inkább gondot. Akkor nincs erőm altatgatni, és inkább magam mellé veszem, de ott se neki, se nekem nem jó igazán.

Az elmúlt két éjszakát viszont átaludta, remélem megmarad ez a jó szokása, mert ilyet már 3 hónapja nem csinált.

Köszi a válaszokat!

2009. szept. 29. 07:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 9 hónapos koráig óránként kelt éjjel és nappal csak 20 percet aludt.9 hónapossan ki vettük a kiságyból és külön franciaágyon alszik külön szobába.Délutánn 2 órát alszik.Délután és este is oda kell mellé feküdni kb.5 perc és alszik.Kicsi volt a kiságy neki nem fért el benne.Most már 2 éves.

Szerintem kicsit szoktatás kérdése is vagyis nekem midig azt mondták.Most várom a másodikat reméllem jobb alvó lesz:)

2009. okt. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!