Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan altatjátok 21 hós...

Hogyan altatjátok 21 hós babátokat?

Figyelt kérdés
Az az érzésem, hogy változtatni kell az altatási szokásainkon mert kezd eluralkodni a káosz:( Eddig születése óta egyedül aludt el, enni fel szokott kelni 1 hónappal ezelőttig, majd visszaaludt. Este 8-reggel 6-7-8ig. Most csak úgy tud elaludni, ha simogatom a hátát,legalább fél órát, s éjjel is csak így alszik vissza. Eddig volt hálózsák (és éjszakai evés) most takaró van, nincs evés, de kell a simi. Lehet hogy gyökeres változás kell, lehet hogy a zsákba tevés kimarad, így hiányzik valami...ugyanakkor jó, ha átalussza az éjszakát, de nem jó hajnalban egy széken fél órát görnyedni, mire visszaalszik.. Most jön a foga, ennek is betudható a változás..de szeretnék visszatérni az EGYEDÜLI, NYUGODT ALVÁSHOZ...
2013. ápr. 22. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Most lehet nem fog tetszeni amit írok, de te rontottad el..... nem èrtem mièrt kellett enni adni egy hònappal ezelöttig. Kòrosan sovány? Szerintem ott is el lett rontva. Miėrt vetted ki a zsàkbòl? Ės igen simizės..... ha kėt este kihagyod elfogja felejteni. Meg kell tanitani elaludni egyedül. Ha meg ėbred akkor is be mėsz megöleled megpuszilod de gyere is kifele, mond el hogy anyáėk is alszanak aludjon ö is.
2013. ápr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.Remélem menni fog..Zsákba nem teszem már vissza ha nem muszáj.de persze ha nem fog másként menni...akkor igen.nagyon célba találtak a szavaid..Köszönöm.Tudom hogy én rontottam el...ezért is zavar ennyire...Megegyszer köszi
2013. ápr. 25. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!