Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15 hónapos kicsitekre adtok...

15 hónapos kicsitekre adtok még badit?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 13:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg lehet használom. 104-esig minden bababolt beszerzi, akinek van vevőköre. Ez 2,5 éves korig simán jó. Ha alacsonyabb a babád, akár 3-3,5 éves koráig is. Webáruházból is rendelhető. Esetleg ha nagyobbat tudtok, megírnátok, hol szerezhető be?
2009. szept. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

nyáron nem feltétlen, de télre mindenképp beszreztem másfél éves fiamnak is (92-es, tescoban vettem fehéreket). a pulcsik, hosszujjuk már ugysem bodysak neki, így alulra lesz egy réteg, ami nem áll el a testétol, nem lesz kint a dereka. nekem így megnyugtatobb.

ja, az elado tényleg rosszul tudta, ajándékba kaptunk olyan body-t, ami 104-es;)

2009. szept. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Meddig viselte a kicsid végül is a bodyt?
2010. nov. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!