Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mandulaműtétünk lesz. Tapaszta...

Mandulaműtétünk lesz. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

3és fél éves kisfiunknak szerdán lesz a mandulaműtét. kinek milyen tapasztalatai vannak? orr-és garatmandulakivétel lesz. nem altatják...Csak kap majd egy injekciót azt mondta a doki, jó erős bódító valamit. volt már műtve lágyéksérvvel, akkor 13 hónapos volt, altatták, reggel megműtötték, este jöttünk haza. Nyíregyházán élünk, itt is fogja műteni a dr.Nedeczky Zsolt. Én nagyon félek....

kinek milyen volt?írjatoklégyszi akinek van tapasztalata ez ügyben.köszönöm!!


2013. ápr. 21. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
42%
Az én fiam 4 éves,decemberben vették ki az orrmanduláját,szintén Nyíregyen műtötték :-) reggel 8ra mentün,nem volt szabad se enni,se inni.11kor megkapta azt a bizonyos bódító szurit.Kb 15 perc volt a műtét.A műtétet követő 1-2 óra szörnyű volt.Teljesen kifordult magából a fiam,csapkodott,rugdosott.Állítólag ez természetes dolog,de engem megrémísztett.Este mehettünk haza.
2013. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
42%
Első vagyok.Bocsi a helyesírási hibákért,de telóról vagyok
2013. ápr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!