Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekednek hány bugyija van?

Kisgyerekednek hány bugyija van?

Figyelt kérdés

Most akarok venni kisfiamnak, remélem hamarosan nem kell pelenka.


Anyukák, nektek hány bugyitok van? Most pakolásztam a szekrényben, és nekem szerintem nagy sok van. Kíváncsi vagyok másnak mennyi van?


2013. ápr. 19. 13:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Neki 15, nekem meg kb 8 tanga, 8 hagyományos es 5 francia


Gyakran (heti 2-3 alkalommal) mosok, felesleges több.


En a kínaiban vettem a lányomnak a bugyit. 2-3 éves méretet, az teljesen jo.

2013. ápr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2 es vagyok hogy nekem hány bugyim van húúú ezt még sose számolgattam :DD de van olyan francia pamutos kényelmes vagy 6 db (szintén tescós amúgy) és olyan 8-10 egyéb.
2013. ápr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Kisfiam még nem szobatiszta, de már vettem neki előre egy 10 db-os csomagot.

Nekem nagyon sok van, egy kb 1 méter széles fél méter mélységű fiók tele van :) Szortíroznom kéne, szerintem kb a felét sem hordom:)

Neked mennyi van kedves kérdező?

2013. ápr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Én sem számolgattam eddig a bugyijaimat. :) Tudtam, hogy sok van, olyan 50 db-ra tippeltem, de ma megszámoltam és 90 db van és még néhány a szennyesben, ezek mind tangák. Van néhány teli fenekű bugyim és shortom is, ezek még kb. 10 db. Átválogattam és kb. 10-15 db-ot dobtam ki.

Soha nem gondoltam volna, hogy ennyi van! :))

2013. ápr. 19. 16:23
 15/19 A kérdező kommentje:
Ja, én sem hordom mindet, van ami még egyszer sem volt rajtam. Meg is örültem néhány régi kedves darabnak. :)
2013. ápr. 19. 16:25
 16/19 anonim ***** válasza:
Kisfiammal most tervezem majd a szobatisztaságot elkezdeni, Tescoba vettem egy 5 dbost leakciózva, 18-24es méretben, még ez is kicsit buggyos lett rá :D aztán vettem még kínaiban két 3 dbos szett micimacisat meg verdásat, aztán meg még kaptunk is kb 6 dbot (újak) így remélem ennyivel tudunk majd gazdálkodni. Nekem kb 40 bugyim van, múltkor szelektáltam kb 5-6ot. Javarészt kényelmes pamutos, pici csipkével, franciás, és kb 8 db csupacsipke és tanga a kényeztetős estékhez :)
2013. ápr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

7 vagyok.

jaaa, hogy arra is kíváncsi vagy nekem hány db bugyim van?

hát hallod arra én is :DDD

tuti 100 körüli, inkább több :)

van alvós "nagyi bugyik" meg tanga, francia amit nappal hordok, vannak szépek amiket csak ritkán veszek fel, de abból is vagy 20, van olyan amit csak a férjemnek veszek fel :P szintén elég sok azokból is, egy kupac olyan ami nagy, meg egy még nagyobb kupac ami kicsi már rám (de tudod, majd egyszer biztos jó lesz, tegyük el ;)), na meg jópár olyan is van ami azért van a szekrény mélyén mert nem kényelmes :)

2 ikeás nagyfiók :D

2013. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A Sparos bugyikat is szeretem, bár kicsit határeset a nagysága a kislányomon Ő is nagyon vékony.
2013. ápr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Kisfiamnak eddig 10 db bugyija van, de még vennem kell legalább ennyit. Úgy látom ennyi elég szokott lenni.


Azért jó látni, hogy nem csak én vagyok bugyimániás! :DD

Nekem is vannak pamutok, pamut+csipke, és tiszta csipke és olyanok, amiket én is a férjemnek veszek csak fel.

A rendes bugyikat én nem szeretem annyira, ami van azt a szülés utáni időszakra vettem és csak akkor is hordtam.


Köszönöm, hogy ilyen sokan válaszoltatok.

2013. ápr. 20. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!