Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekednek hány bugyija van?

Kisgyerekednek hány bugyija van?

Figyelt kérdés

Most akarok venni kisfiamnak, remélem hamarosan nem kell pelenka.


Anyukák, nektek hány bugyitok van? Most pakolásztam a szekrényben, és nekem szerintem nagy sok van. Kíváncsi vagyok másnak mennyi van?


2013. ápr. 19. 13:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%

Kisfiamnak kb 30,amiből 7 db boxer,a többi fecske.csak a boxereket hordja

nekem kb 30 db van

2013. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
6 éves fiam van, 3.5 éves lánykám. 25 db van nekik fejenként kb.
2013. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30 volt mikor leszoktattam a pelenkáról, azóta már kinőtte azokat, de 4 csomag 7 db-os bugyit vettem a mostani méretből, 28 db van neki.
2013. ápr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Még nem teljesen szobatiszta, de jól halad. 9 bugyija van. :)
2013. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés, hol vesztek bugyikat? Elég kis méret kell a kisfiamnak, a H&M-ben néztem a 1,5-2 évesre valót, de óriási! Ott nincs is kisebb.
2013. ápr. 19. 14:09
 6/19 anonim ***** válasza:

A lányom 4,5 éves, most éppen 6 db van itthon és 2 az oviszsákban tartaléknak (de lehet, hogy időközben kinőtte mert nem nagyon szoktak előkerülni). Egy 3 db-os csomagot tervezek venni neki hamarosan, mert elkél... igazából nem azért, mert kevésnek érezném, hanem le szeretnék cserélni párat amik kicsit avíttosabbak.

A fiam 3 éves, már egy ideje ő is szobatiszta, 3 db van a bölcsiben mindig (ha kell pótolom másnap), itthon asszem 8 db.

Én jellemzően a tesco-ban veszek nekik alsót, ha kifogok 50-70%-os leértékelést.

2013. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

én a tescos bugyikat szeretem. jó az anyaga, kis minta is van rajta, színes, minden ami kell. csomagban veszem, elég olcsó így :)

30 bugyija van kb. a 3,5 évesemnek, igazából már ennyi nem kell. 15 itthonra (napi 2), úgy, hogy heti 1x mosok fehéreket és 2 van az oviban.

de mikor levettük a pelust akkor napi 4-5 is elment és minden táskámban volt legalább 2 meg az autóban is tartottunk "tisztasági csomagot". 1,5 éves vettem őket, azóta is jó az a méret, nem nőtte ki őket :) (92-98as bugyik)

a másik kedvenc márka az a lupilu, ezt meg a corában lehetett kapni, meg a lidlben lehet néha kifogni, az is csomagos, talán 6 van egy csomagban?

2013. ápr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

2 es vagyok a h&m es az én fiamra is óriási volt (most is a 4-6 éves nagyon nagy rá igazi kis vékony pici feneke van:))) úgyhogy én is tescósat veszek (ott asszem van 86 os is már bugyiból mi azzal kezdtük pedig 2.5 évesen lett szobatiszta amikor bőven 98 ast hordott már más ruhából).

A lányom ducibb rá bármelyik bugyi jó de neki is tescóban veszem, szépek jó minőségűek, 30% os leárazásnál vagy kuponos akciónál bevásárolok belőle van hogy előre is.

2013. ápr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Az én kisfiam is 2,5 éves, elég nehezen haladunk a szobatisztasággal. Meg fogom nézni a bugyikat a Tesco-ban.


Úgy látom a másik kérdésem felett elsiklottatok! :) Nektek hány bugyitok van???


Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat.

2013. ápr. 19. 15:51
 10/19 anonim ***** válasza:

15 drb bugyija van a 2 éves lányomnak.

Tescoban vettem.

2013. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!