Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Magyar Államkincstárnak...

A Magyar Államkincstárnak Egri kirendeltség mi a címe ahová a gyes igénylőt kell beadni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én már pontosan nem emlékszem. De védőnőtől lehet megkérdezni! Ők biztosan tudják! Én is kaptam egy papírt tőlük, amin minden rajta volt!!!

Vagy telefonon: 36/517-242 ez az egri családtámogatási ügyfélszolgálat száma.

2013. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A gyes-t szerintem az OEP folyósítja!

A MÁK-nál a családi pótlékot és az egyszeri anyaságit intéztük, az OEP felé pedig a tgyás és gyed-igénylést adtuk be. Szerintem a gyes is oda tartozik!

2013. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A máknál kell intézni...


Előző: ha nem vagy biztos benne, akkor inkább keress rá...

2013. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok: én nem írtam, hogy szentírás, ott van a "szerintem"... Bocs, igen, rákerestem.

De ahogy a kérdés kiírható, ugyanúgy rá is lehet keresni a címre.

2013. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó, nem akartalak megbántani kedves 3-as, csak ha már segíteni akarunk, akkor ezt ne rossz infóval tegyük!


Egyébként egyetértek, kérdezőnek is kb. 5 másodpercébe tellett volna, hogy rákeressen erre az infóra...

(további 2 másodperc lett volna egy köszit idebiggyeszteni, de ez már nem ide tartozik...)

2013. ápr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó nem felejtettem el megköszönni a válaszokat mindig megszoktam csak néha nem egyből.Tudom hogy két másodperc megnézni meg is tettem csak két cím van és nem mindegy melyikre küldöm.Amúgy felhívtam őket inkább .A segítőknek köszönöm a válaszokat kedves kötözködő ha idegesítenek dolgok szedj nyugtatót nem ártana :)
2013. ápr. 19. 19:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én meg nem szoktam kötözködni, csak pont a te kérsésednél lett abból elegem, hogy segít az ember, és annyit se kap, hogy köszi...szerintetem ez alap dolog, és már sokszor láttam itt, hogy ennyire sem képesek.


Tényleg bocs, hogy pont a te kérdésednél tettem megjegyzéseket, ilyenkor inkább hallgatni szoktam. (úgy látszik rossz napom volt, gondolom neked is szokott lenni.)

Nem idegesítenek ezek a dolgok amúgy, nem kell az a nyugtató :), csak kicsit érthetetlenek számomra.


Ja, és sikerült elintézni?

2013. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Semmi gond :)Igen sikerült elintézni köszi.További szép napot neked :)
2013. ápr. 21. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!