Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves lányom az egész falat...

4 éves lányom az egész falat teli rajzolta! Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Frissen volt festve a fal:( ha ezt az apja észreveszi...

Ott volt a kifestője, miért nem abba rajzolt? A ti gyereketek is csinál ilyet?


2013. ápr. 10. 20:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

hohhó :)

Van egy rissz rossz szivacsunk azon dormeo fedő matrac...

Miután a falat telerajzolta és még mindig nem volt elég felhajtotta a fedőmatracot és kipingálta a szivacsot...

És büszke volt magára...

Most erre mit lehet mondani?

Szép munka volt Fiam...

Amúgy mindent rajzol.. van a crayola márkájú filc ez anya barát filc, nedves ruhával rögtön letörölhető, ruhákból nyom nélkül kimosható.. Már azzal rajzol :)

Így ha elkapja a fantázia és mégis a falat találja meg a 2 négyzetméteres paravánja helyett akkor csak letörlöm és kész...

Mi emeleten lakunk és egy fehér bútorlappal " paravánnal" van az ajtó elzárva előle mert tökéletesen nyitja zárja. Erre kerekeket szereltünk hogy gurulós legyen. Oda azt rajzol amit akar :)

2013. ápr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tavaly előtt kifestettük a konyhát.Kislányom másnap kifestette piros cerkával, ami nem lemosható.Másnap a fiam az olajos kezét végighúzta a falon.3. napon kiesett a kezemből a cumisüveg és a kakaó szétszált a falon.Utólagbelegondolva tök jót nevetek!!

Nincs még vége!!!

Nem rég újra festettük,Tesóm eljött és bundáskenyeret sütött és annyira pattogott az olaj hogy több helyen megmaradt a helye.Férjem mérges volt mert tényleg friss festés volt.Erre rá egy hétre férjem vitte ki az olajat és elejtette a tálat és az úgy szétszált,hogy a lámpától kezdve a plafonig az ajtóig (nem kicsi a konyha)minden olajba úszott,köztük a fal is.A gyerekek körbe színezték már grafittal ami szintén nem jön le rendesen.Úgyhogy én egy ideig nem festek az tuti!!!!!

Ne legyetek mérgesek,nem ér annyit az egész!!

2013. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
:))
2013. ápr. 10. 21:39
 14/15 anonim ***** válasza:
2 hete festettük a konyhát.Ahogy készen lettünk,2.5 éves lányom unatkozott és összefirkálta a falat amíg én wc-n voltam.
2013. ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A lányom 2,5éves, egyik nap nagyon csendben elvolt a szobájukban. Hát rajzolt a hölgy, sajna a falra. Mikor rászóltam, megkérdeztem hová kell rajzolni, mint a villám elrohant a füzetéhez rajzolni tovább.

Idén festünk:D

De a gyerekek rajzolására. A védőnő jött 2éves státuszt megcsinálni. Kérdezte rajzolgat e a kicsi, csak körbemutattam, válasszon melyik tetszik neki. Sajna a csemetéim imádnak a falra is rajzolni. És már ötletem sincs, mit kéne még mondani-tenni, hogy ne tegyék.

Egyenlőre csak szépen tisztasági festést csinálunk, ha elhagyják a falfirkálást, akkor lehet csinosítani.

2013. ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!