Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért ordít a 2 éves fiam a...

Miért ordít a 2 éves fiam a kádban?

Figyelt kérdés
Pár napja csinálja, hogy a fürdőkádban ordít mintha nyúznák. Eddig imádott fürdeni, alig lehetett kiszedni a kádból. Most meg ez megy. Pedig semmi rossz dolog nem történt vele fürdés közben, leszámítva pár hajmosást, de azt sose szerette, az mindig sírással járt, pici kora óta, szóval szerintem nem ez az oka. Nem értem mi a baja...
2009. szept. 19. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
nem próbáljátok tőle megkérdezni hogy mi baja a fürdéssel vagy ha nem mondja meg akkor próbáljátok meg mondjuk pár napig csak lezuhanyoztatni aztán majd abba hagyja
2009. szept. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még nem nagyon beszél, ezért elmondani sem tudja. A zuhanyt meg nagyon nem szereti, attól fél valamiért. De a fürdést eddig imádta...
2009. szept. 19. 23:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szoktatok együtt fürdeni? Lehet, hogy az most jót tenne neki. Egy kis bohóckodással, játékkal elterelnéd a figyelmét...
2009. szept. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hú, ez jó ötlet, köszi! Akkor ma együtt pancsizunk, hátha az bejön.
2009. szept. 20. 09:52
 5/5 anonim ***** válasza:
17 hónapos kisfiam is ezt csinálta a nyár elején. Én arra tippeltem, hogy lehet egy fűrdésnél melegebb volt a víz, talán a feneke is épp akkor volt egy kicsit pirosabb...szóval akkor érzékenyebb a bőre. De nem tudtam biztosra, hogy ez lehetett-e a baj. Én is vele fürödtem pár alkalommal, aztán visszaállt minden a régi kerékvágásba ;)
2009. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!