Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a kisgyerekénél volt...

Akinek a kisgyerekénél volt már hörgőgyulladás/hörgőszűkület annal mennyi idő után múlt el? Mit kaptatok rá?

Figyelt kérdés
köszönöm!!
2013. márc. 27. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Spiropent, ventolin, esetleg a szteroidos Rectodelt kúp durva esetben.
2013. márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hű nagyon köszi hogy írtál !


és hány nap altt múlt el ?

levegővételnél lehetett hallani Nála is olyan sípoló, vagy szörcsögő nem is tudom milyen fura hangot ???


mi is ventolint, spiropent meg prospant kaptunk.....

2013. márc. 27. 11:42
 3/8 A kérdező kommentje:
nálunk lassan egy hete nem múlik, javúl a dolog, de eddig csak a prospant kapta, tegnap óta adom a többit is neki...remélem ezek már seítenek!!
2013. márc. 27. 11:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Kislányomnak volt pár hete, kezdődő tüdőgyulladással párosulva.

Kapott antibiotikumot, Spiropentet és még 1 hörgőtágítót, teofilines gyógyszert, Ventolint, illetve Dexát és Berodualt inhalálni.

2013. márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nálunk sajnos ez mindíg elhúzódó legalább három hétig mert asztmás. Nem tudom egy nem asztmás gyerkőcnél meddig tart, de remélem kevesebb ideig mert idegőrlő. Jobbulást kívánok!
2013. márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kislányomnak már többször is volt, Ventolint kapott szükség esetére, meg antibiotikumot. Azóta már voltunk töbször is kórházban vele, állandóra kell neki gyógyszert szedni, Flixotydot. Remélem nálatok múlandó a dolog.Amúgy hetek alatt múlik el. Nálunk nem volt szörcsögős hang, láttuk a nyakán meg a pocakján, hogy a mellékizmait is haszálja légzéskor.
2013. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Nálunk is asztmása kislány, és majdnem 3 hét telt el ,mire a doktornő azt mondta, hogy kitisztult a tüdeje.

Az Ő állandó gyógyszere is a Flixotide.

2013. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat !!


Holnap lehet a kórházba is elviszem megmutatni mert az a fura szörcsögő/sípoló hang nem tetszik amit légzéskor ad!!


köszi még egyszer és mindenkinek jó egészsgéget!!!!

2013. márc. 27. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!