Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyik kicsi másik pici ovis...

Egyik kicsi másik pici ovis kérdések?

Figyelt kérdés

1. A kicsit mindig ébreszted, hogy időben meg tudjon szopizni, reggelizni, mire a naggyal indulni kell az oviba, illetve délután amikor menni kell érte?

2. Hóban-fagyban/sárban-esőben hogyan oldod meg hogy a nagy eljusson az ovibe, amikor babakocsival nem nagyon lehet mozdulni?


2013. márc. 26. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ovis élményeimből egy valamire emlékszek, hogy hóban szánkóval mentünk.
2013. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jégtánc ***** válasza:
3 év van a két fiam közt,így mikor a kicsi megszületett a nagy már ovis volt.Téli gyermek mindenki,így volt részünk hóban sárban,latyakban...:)) A picit hamarabb felébresztettem,átöltöztettem,megetettem.Utána rendeztem a nagyobbik fiam.Mikor ő már útra kész volt,akkor kabát/overall a picire aztán hajrá.
2013. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fiam januárban kezdte az ovit, a kicsi 8 hónapos volt, szopizott még javában. De valahogy mindig időben ébredtek, meg nálunk 9-ig kell odaérni, így ráértünk fél nyolckor kelni. A kicsit megszoptattam, közben a nagy megitta a kakaóját, aztán öltöztettem a nagyot, aztán öltöztem én, végül a kicsit beledugtam egy overálba, bele a babakocsiba, aztán ha esett a hó, akkor a babakocsira rá az esővédőt. Volt olyan, hogy két gyereket toltam a hóban, mert a nagy a tesófellépőn állt, plusz még a babakocsival elláttam a hótoló szerepét is. De csináltam olyat, hogy a kicsit belekötöttem kendőbe, a nagyot szánkóra ültettem és úgy vonszoltam az oviba. Ez pont akkor volt, amikor viharos szél fújt, szerintem nem is néztek hülyének, rajtam viszont patakokban folyt a víz. Visszafelé a kicsi utazott a szánkón. Amikor jobb idő volt, a nagy futóbringával, a kicsi babakocsiban.
2013. márc. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!