Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen szuletesnapi ajandekot...

Milyen szuletesnapi ajandekot vennel a 6 eves unokaocsednek, aki szeptembertol iskolaba jar?

Figyelt kérdés

Iskola taskajat a noverem kinezte es anyosaek veszik.

Az iroasztalt a noveremek veszik meg neki.

Szuleinktol nem tudom meg mit kap.


Szeretnenk mi is az iskolahoz kotodo dolgot venni neki, mert egyreszt nagyon varja mar, masreszt hasznos dolgokat szeretnenk venni neki.


Milyen otleteitek vannak?


2013. márc. 19. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát megondom öszintén nekem kicsit fura hogy a gyerek ilyet kap szülinapjára.


Mikor nekem az unokaöcsém 6 éves lett ki is jelentettem a tesóméknak hogy szülinapra játék jár és az iskolakezdésre külön veszek neki táskát. 40.000Ft-s táskát vettem neki, de eszembe sem jutott ezt szülinapra adni.

Oda játékot kapott. Most ugyan ez van unokahugommal. Most ö megy iskolába, de nem szülinapjára kapja a táskát, arra játék jár, ök annak örülnek.


amúgy is egy rakat dolgot fog kapni ovis ballagásra is, akkor szoktak tolltartót, tonrazsákot kapni.

Ha mindenki iskolás dolgot fog venni akkor nagyon fog örülni játéknak.

2013. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nagyobb méretű tornazsák -mondjuk 39x45-, hogy minden elférjen benne, tolltartó, uzsistáska (nem szimpla doboz)...a felvett gyerekek szüleinek a suli kiadja a "listát", amit be kell majd szerezni (ceruza, füzet, stb.), ez iskolánként változó! Remélem tudtam segíteni!:)
2013. márc. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, valami nekik szóló lexikon esetleg, amit hasznát vehet, sportcucc, úgyis kell tesire: cipő, póló, gatya tornazsákkal, max ezeknél ott lesz, hogy jó is legyen rá, de biztos örülne, ha még nincs neki.
2013. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyetértek az 1. hozzászólóval, én sem vennék konkrétan a suliba való dolgot a gyerekemnek szülinapra.

Viszont ha valami olyat akarsz, ami kicsit köthető az iskolához, akkor vannak olyan társasjátékok, amelyek a betűk/hangok felismerését, az írás-, olvasáskészséget segítik, de játékos formában, nem „fejlesző játékok”.

Ilyen pl. a Slammers ABC, ezt nálunk a gyerekek nagyon szerették, mert kis tapadókorongos „kalapácsokkal” kell lecsapni a játékban lévő gép által mondott hangokat bemutató kártyákra (a kártya egyik felé egy rajz van, pl. maci, a másikon egy M betű, és a gép azt mondja, hogy „M, mint maci” – a cél, hogy a játékosok a lehető legtöbb kártyák gyűjtsék össze).

Vagy ha már ismeri a betűket, akkor állítólag nagyon csípik a gyerekek az Akasztófa társasjátékot ( [link]


No meg ugye vannak iskoláról szóló könyvek: Már iskolás vagyok, Vackor, Első nap az iskolában…

2013. márc. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Iskolara felkeszito konyve, jateka mar rengeteh van. Dunat lehetne fakasztani belole...

A tesomek kerese, hogy ezzel kapcsolatban kapjon ajandekot.


Jatek?! haat, egy normalis gyereknel ez alap lenne, de neki annyi van, hogy a 1,5 evea unokahuganak (lanyom) hetente kuldozget es hoz jatekokat.

Gondolhatjatok, hogy szuletese ota mennyi minden lett osszevasarolva. Minden honapban kap jatekokat es konyveket is.

Neki ez a kb. 1000000. lenne. Felrakna a polcra, aztan majd egyszer leveszi, ha erdekli.

Plusz szeretnek inkabb ertelmesebb dolgot venni neki a 800. pokember es a 400. ToyStorys sz@rok utan..

2013. márc. 19. 16:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Na hátha ennyire tele vannak, akkor ne vegyél neki semmit, süssél egy tortát, oszt szevasz. Én biztos ezt csinálnám.
2013. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!