Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz levegőjű környéken...

Rossz levegőjű környéken lakunk - (az immunerősítő étrend mellett) ti milyen MÁS módokon is "ellensúlyoznátok" ezt KISGYEREKNÉL? Pl sószoba, torokspray?

Figyelt kérdés

Városi, forgalmas utcát értek ezalatt.

Nyilván igyekszünk jó levegőn lenni, sportolni amennyit csak lehet, de az év nagy részét mégiscsak itt töltjük. Szeretném megelőzni, hogy asztmás legyen a gyerek vagy más betegség alakuljon ki. Ha ablakot nyitok, mindig elgondolkodom, ezzel nem ártok-e többet, mintha nem nyitnám ki. (igyekszem pl vasárnap kora reggel vagy este szellőztetni)

Vajon a légmosó berendezés ér valamit? (Van, de nemigen használjuk.) Egyéb ötlet?



2013. márc. 18. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Zepter negativ ionos légterápiás készüléket használunk. Nem olcsó,de szerintem megéri az árát. Azóta kevesebb a porcica is, jobban alszunk, és jobb belépni a lakásba--mindig jó a levegő. A fogyasztása alapjáraton 7W. Bp-en van megbízható ismerősöm. (ha kell küldök tel. számot) Direkt értékesitőknél 20-30%kal olcsóbb.
2013. márc. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi lux légtisztítót használunk, általában a durvén szmogos napokon.
2013. márc. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 frászkarikaborsó ***** válasza:
vannak növényeitek? én tuti azzal próbálkoznék hogy sok zöld növényt tartanék, hátha ér valamit.
2013. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ionizálónk is van, tényleg, de én nem szerettem azt a szagot, amit produkálnak..


Utolsó hozzászólónak köszönöm a kézenfekvő ötletet!! Eszembe nem jutott volna, pedig ez a legjobb.. Sajnos azért van kevés növényünk, mert nem túl világos a lakás, + a nagyobb port se sokan bírják, de majd keresek félhomályt is jól tűrő növénykéket!

2013. márc. 19. 13:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi sem egyszerűbb. Elkell költözni tisztább vidékre.
2013. szept. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!