Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! Miért nem alszik a...

SOS! Miért nem alszik a lányom éjszaka?

Figyelt kérdés

A lányom 16 hónapos lesz. Soha nem volt jó alvó, de az utóbbi két hétben teljesen felborult az alvása éjszaka. 10-11-ig elalszik, utána kezdődik a nyűglődés, vagy hatszor hétszer fúj ébresztőt reggelig, vagy felébred és nem alszik 2-3 órán keresztül. Sírdogál a kiságyban, ha magam mellé veszem bohóckodik, mászik keresztül rajtam, ha az apja megy át hozzá, eszméletlen ordításba kezd. Fogalmama sincs mit tegyek, én már hulla vagyok, meg ő is, mert ehhez a szokott időben kel és nyűgös egész nap.

Nem alszik sokat napközben, sőt 1-1,5 óra ebéd után és kész. Sírni hiába hagyom, nem hagyja abba és annyira belelovalja magát, hogy rendes sírógörcsöt kap.

Egyszerűen nem jövök rá miért csinálja. Először a fogára gyanakodtam, mert most jönnek az őrlői, de akkor mellettem is sírna, ha fáj neki. Kezdem azt hinni, hogy megszokásból csinálja és csak én kellek neki éjjel is. Mert az utóbbi időben borzasztó anyás lett. Egész nap rajtam lóg, és kiabálja, hogy ana, ana ha bárki hozzá akar érni sírva jön hozzám.

Volt valaki ilyen helyzetben? Segítsetek, mert én már zombi vagyok, éjjel max másfél órát alszom egyhuzamban, teljesen használhatatlan vagyok.


2009. szept. 16. 08:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hű, gratula!!! Filteres kamilla tea, éppen csak megszínezve? és ugyan úgy beízesítve?? Gondoltam kipróbálom... /az előző vagyok, aki elalszik a buszon:-)/
2009. szept. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Naturland filteres tea, és épp csak színezve, mézzel ízesítve, de azt hiszem Neked volt még kisebb a babbád, mint egy éves. Te inkább nádcukrot vagy szőlőcukrot tegyél bele, ha ízesítés nélkül nem issza meg.

Írj majd hogy bevált-e. Kíváncsi vagyok.

2009. szept. 30. 14:30
 13/13 A kérdező kommentje:
Jaj bocs, most nézem ,már idősebb.
2009. szept. 30. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!