Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves státuszvizsgálatkor...

Két éves státuszvizsgálatkor mekkora volt a gyereked, miket csinált? (elsősorban fiúk érdekelnének)

Figyelt kérdés
Én kicsit soványnak tartom a magasságához. Pár válasz után írom én is, hogy mekkora,miket csinál
2013. márc. 12. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
98cm,14kg
2013. márc. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90 centi és 11,5 kg.
2013. márc. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Esetleg még azzal is kiegészíthetnétek, hogy az orvosnak volt-e hozzáfűzni valója :) valamihez. Akár pozitív, akár negatív. (engem mindig a fejlődésével szokott stresszelni...)
2013. márc. 12. 09:58
 4/10 anonim ***** válasza:
95 cm, 15 kg, volt. Mondatokban beszélt már, lényegében mindent tudott.
2013. márc. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kb 90 cm és 12 kg körül van. Tegnap töltötte a 2-t, csak jövő héten megyünk státuszra. Teljesen átlagos 2 éves ahogy tapasztalom, önállóan eszik, iszik, sokat beszélt, jó a mozgása, a szobatisztaság hidegen hagyja. Nem hiszem, hogy a dokink bármibe is belekötne, nem olyan típus szerencsére :)
2013. márc. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Még mi is a vizsgálat előtt vagyunk:

Ő 12 kiló, 93 cm. És azért tűnik kicsit soványnak, mert magassága alapján 98-as ruhák kellenének neki, de a 86-ba még általában belefér. (tulajdonképpen az is van ráírva, hogy 12.5 kg-ig)

Nappalra szobatiszta aminek nagyon örülünk, de még csak szavakat mond, (kb.30-40 szót)kíváncsi vagyok, utóbbira mit mond a doktornő. Ő az a típus aki csak látványosan húzza a száját apróságokra is, aztán utólag tudom meg, hogy nem volt semmi gond. (csak első gyerekesként nincs viszonyítási alap)

2013. márc. 12. 10:42
 7/10 anonim ***** válasza:
2 évesen 94 cm és 15 kg volt, csupa izom, hosszú lábú gyerek, mint az apja. Összesen 10-11 szót mondott (a státuszvizsgálat után két héttel indult be a beszélőkéje).
2013. márc. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2 évesen a fiam 10 kg és 88 cm volt. Nem beszélt, csak 16 szava volt (apa, anya, mama, baba...). Viszont teljesen pelusmentes volt, se nappal, se éjjel nem kellett már neki 2 évesen.
2013. márc. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az egyikük 85 centi és 12 kiló, a másik 87 centi és olyan 13 kiló. Ikrek amúgy. Érdekes, ahogy itt olvasgatom, mekkorák a 2 évesek, mind nagyobbak az enyéimnél, de az utcán meg mindig "megkapom", hogy milyen nagy gyerekek...nem értem.

Beszédük még a béka s.gge alatt, pár szó, az inkább megszólítás, anya, apa, mama papa...de ikrek lévén ez nem is gyanús. Pedig szeretném, ha már beszélnének.

2013. márc. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugi ikres anyuka, az én ikreim is a hónapban voltak 2 évesek és ők is csak pár szót beszélnek. Úgy látszik ez az ikrekre jellemző.
2013. márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!