Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekrajzon mit jelent, ha...

Gyerekrajzon mit jelent, ha minden a bal oldalon van?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A bal oldal a multat és az anyát jelképezi. Ha pl. napocska van a bal oldalon, akkor az anyától várja a nagyobb szeretetet. Ha felhő, akkor kissebb-nagyobb gondjai vannak az anyával.

Ha minden a bal oldalon van, akkor szerintem valami gubanc volt a multban,vagy az anyával. De attól is függ, hogy csak 1 rajzon, vagy az összes rajzán. És az sem mindegy, hogy mi van a rajzon. Pl: felhő, vagy napocska.

Irj még, megpróbálok válaszolni!

Grafológiát tanultam, de mostanában a gyerekrajzokat is szeretem tanulmányozni.

2009. szept. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valóban a bal a női oldal és a múlt is. A TV-nem egyszer azt mondták, hogy ha minden a bal oldalon van, akkor a kötődés az anya felé erős. Szerintem ezt egyénileg lehet csak kielemezni.
2009. szept. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az anyai kötődést.
2009. szept. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van rajta ház, felhő, fa, meg virág és mindegyik a bal oldalon van. Napocska nincs rajta.
2009. szept. 11. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Sose egy rajzból kell ítélni, mert ez lehet pillanatnyi érzelem is, épp így tetszett neki. Akkor lehet elkezdeni vizsgálni, ha az összes, vagy legalábbis nagyon sok rajza így néz ki
2009. szept. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!