Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális ez? Kisfiam nyaka...

Normális ez? Kisfiam nyaka tele van göbökkel. Mindkét oldalon kb.5-6 kisebb nagyobb csomó van, amik mozognak, ha hozzáérek. Van amelyik kisebb babnyi nagyságú.

Figyelt kérdés

Egyébként most egy kicsit taknyos, de ha nincs semmi baja, akkor sem múlnak el ezek a csomók.

A doki szerint normális, de én aggódok.


2011. márc. 13. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Az enyémnek is van,olyan mint egy egy fél borsó.

A füle mögött.

2011. márc. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kisfiamnak is van 15 hetes. Mutattam a dokinéninek, azt mondta teljesen normális, azóta ha megyünk hozzá mindig kitapogatja neki és továbbra is azt mondja, hogy ez jó. A szerveztük, fertőzésekre reagál így és nagyon sok idő, amíg elmúlik. Mondjuk én is aggódom, mindig tapizom, hogy nem nőnek-e, vagy valami ilyesmi :)

2011. márc. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jah az lemaradt, hogy neki is a füle mögött vannak, félbordónyi nagyságúak
2011. márc. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
félborsónyi :)
2011. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyirokcsomók, azt jelzik működik az immunrendszer valami ellen védekezik a szervezete. Nehezen múlnak el egy vírusfertőzés után is. És zajlódhatnak olyan fertőzések is a szervezetében, amik nem járnak tünettel. Gondold végig több ezer vírus, baktérium lehet (de szerintem jelentősen alulbecsültem) ha minden fertőzésnél betegek lennénk, mással sem töltenénk az időnket. Így biztos van, hogy semmi tünet, de vírus került a szervezetbe és ő teszi a dolgát, védekezik.
2011. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak(2 éves) is van,már kb, másfél éve.Tavaly voltunk vérvételen megnyugtatás képpen,de szerencsére nincs semmi baj.
2011. márc. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!