Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor vettetek gyerekheverőt?

Mikor vettetek gyerekheverőt?

Figyelt kérdés
Mi 16 hósak vagyunk és a rácsos kiságyat lecserélnénk heverőre. Mikor jön el a pillanat? Milyet vegyek? Érdekelne a véleményetek köszi!
2009. szept. 10. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
3 évesen. Addig leesett volna, de talán a legközelebbi babával 2,5 évesen már megpróbálom.
2009. szept. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia.lányom 4 éves-fiam 1,5 éves.Most vettem emeleteságyat.

a fiam ha alszik lent fotelt tolok elé,le ne essen.

De muszály,mert a kiságyból,utazóégyból kimászik:-((((((((

2009. szept. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fiam szintén 16 hós, és mi most vettünk ágyat neki, mert hamarosan jön a kistesó. Éjjelre még nem próbáltuk, de nappal már ki-bemászik játszani benne.

Mi olyant vettünk, ami bővíthető, négy hosszra: 80, 100,140,180 cm ig. 80 cm-ig rács van a két oldalán is, de mi rögtön nagyobbra nyitottuk, hogy tudjon fel-le mászni rajta. Kiesni nemigen tud belőle, csak ha nagyon kepeszt, de elég alacsony, úgyhogy szerintem jó lesz.

2009. szept. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lányom 1,5 éves, most vettünk neki gyerekheverőt, olyat, aminek van oldalemelése, de később le lehet venni róla. Szerintem tök praktikus, nézz utána, ha gondolod!
2009. szept. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2009. szept. 11. 19:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Két éves a fiam, a rácsos ágyát nemrég szétugrálta, de teljesen, így most a matrac van a földön, rácsok meg minden nélkül. Ágyat még nem mertem neki venni, mert a matracon is úgy alszik, hogy éjfélre már a szoba közepén van.
2009. szept. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!