Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyennek kell lennie a kukiján...

Ilyennek kell lennie a kukijának? Tegnap húzták hátra a kisfiamnak, mert le volt tapadva.

Figyelt kérdés
Ma reggel kellett először hátrahúznom, és krémmel bekennem, de akkor nem jól húztam hátra. Erre most jöttem rá este, mert most jól húztam hátra. A gyerek is jobban üvöltött, de én is kiakadtam a látványtól. Eléggé véresnek tűnt. Nem nagyon néztem meg, mert azon igyekeztem, hogy rendesen bekenjem a krémmel, és már húztam is vissza, hogy a lehető legrövidebb ideig fájjon neki. A makkja is vörös, de az alatta lévő rész nagyon gázosan nézett ki. 3 éves egyébként.
2009. szept. 9. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Minek huzattad dokival háátra?? állítólag 4-5 évesen MAGÁTÓL biztos sikerülne!!!
2009. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!Hagy kérdezzem meg, hogy hol csinálták? Sebészeten, vagy háziorvos? Azért kérdem, mert nálunk is van egy kicsi ilyen letapadás az egyik oldalon, de én nem mertem elvinni pont ezért, mert féltem, hogy nagyon gáz lesz a dolog. De én olyat hallottam, hogy valami apró golyócska végű eszközzel fejtik fel nekik, nem pedig egyszerűen hátrahúzzák.Vagy vannak krémek is állítólag, amelyek fellazítják és otthon fürdés utáni igazgatással javítható a dolog. Ezek nem váltak be nálatok? Nyilván ez utólag már mindegy...:-(

Gyors jobbulást szegénynek!

2009. szept. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért lett hátrahúzva, mert neki nagyfokú veleszületett fitymaszűkülete volt. 13 hónapos kora óta szteroidos krémmel kentem, több, mint 2,5 éves koráig. A szűkület most már csak minimális, viszont a fityma nem mozdult tovább. Ahhoz, hogy ne kelljen metélni, muszáj volt megcsinálni. Egyébként úgyis műtötték két sérvét, ezt "grátiszba kapta". Hátrahúzott fitymával tovább fogjuk krémezni ha begyógyult, és akkor remélhetőleg ez a kis szűkület is elmúlik.

Sajnos nekünk nem igen volt más választásunk, így is megúsztuk 13 hósan a műtétet (akkor egy másik orvos plasztikázni akarta a fitymáját).

2009. szept. 10. 09:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ennyit szenvedtetek már ezekkel a dolgokkal!Nem gondoltam, hogy ennyire drasztikus a dolog szegénynél:-(((Mégegyszer gyors jobbulást neki!!!
2009. szept. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak 3 éves korában húzta hátra a sebész és nekünk is egy tompa végű eszközzel csinálta meg a doki. Egy hétig nagyon fájt neki és naponta vittem a gyerekorvoshoz aki kenegette. Később már mi kenegettük és esténként egyedül mosta. Azóta nincs vele gond. Az hogy még piros szerintem normális, de naponta figyeljétek, ha esetleg feldagad nem akar gyógyulni akkor vissza kell vinni. Jobbulást a kicsinek.
2009. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönjük a jókívánságokat!

Nekem naponta kétszer kell hátrahúznom, és kennem. Hétfőn megyünk legközelebb dokihoz.

Köszi a válaszokat! :o)

2009. szept. 10. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!