Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti, hogy szoktattátok le a...

Ti, hogy szoktattátok le a gyerekeiteket a pelusról és, hogy sikerült a bilire szoktatás?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Mi nem biliztünk,tulajdonképpen azért sikerült gyorsan mind a 4 gyerek szobatisztasága,mert imádják a vécét.:))

A nagyfiam egy nap közölte,h nem kell több pelus,és azóta szobatiszta.Ezeket a sztorikat nem szoktam elhinni,ha más írja.:DDD

A többieknél először otthon voltak pár órát pelus nélkül,amikor már érezték,h pisilni-kakilni kell,és szóltak.A lányaim ikrek,ők fél óránként együtt rohantak vécére,mert amit egyik csinált,azt akarta azonnal a másik is.:))Mindegyikük nagyon ki akarta próbálni a vécét,úgyh szerencsére nem volt azzal,h esetleg megijedtek tőle.Egy idő után otthon már pelus nélkül voltak,és mikor összeszedtem a bátorságom,az utcára sem adtam rájuk-imádnak bokorban pisilni,és minden egyes helyre emlékeznek ahol valaha pisiltek:DDD-,elég gyorsan,és zökkenőmentesen ment.2 évesek voltak,előbb nem nyaggattam őket vele.

2009. szept. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Mi próbálkozunk a bilivel 20 hónapos lányomnál. Inkább kevesebb sikerrel.:(

Én úgy tervezem hogy a lakásban pelus nélkül lesz pár órát bugyiban délelőtt és délután.

2009. szept. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Én tettem a bilibe ropit, apró morzsákat...stb, hogy egy jó mókának tűnjön lepisilni. Ez nagyon tetszett neki, azóta nem nagyon van gondunk! :) 22 hónapos korunk óta bilizünk/wc-zünk. Éjszakai alváshoz és ha kocsival megyünk messzebbre, csak akkor van még pelusunk.

2009. szept. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Az én kislányom 22 hónapos volt mikor szobatiszta lett. Én úgy szoktattam rá hogy amikor láttam hogy kakálni akar gyorsan ráültettem a bilire és oda produkált. Utána már szólt ha pisilni vagy kakálnia kellett! Nekünk ez elég könnyen ment!
2009. szept. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk ez nem ment ennyire könnyen, ahogy írjátok.

Az én fiam lassan 3 éves, egész nyáron pelus nélkül volt, de mindig bepisilt. Ha bilire vagy wc-re raktam, ordított, nagyon félt. Nagyon sok időbe telt míg elfogadta a bilit és már hajlandó bele pisilni. De a kakálás még mindig csak pelusba megy, vagy az alsóba.

2009. szept. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!