Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom habosat kakilt mi...

Kislányom habosat kakilt mi lehet baj? 3 éves. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szerdán éjjel hasmenése volt és hányt orvos azt mondta hgy egyszerű gyomor rontás.Szerdán nappal nem is volt semmi meg éjszaka sem...Csütörtök délutánn lázas lett este hőemelkedés..péntek doki....azt mondta semmi baja kicsit piros a torka és folyik az orra igyon hársfateát és c vitamint...igy is teszünk alig alig eszik szinte semmit pár kanál huslevest tudok beletukmálni néha...semmit nem akar enni most evett egy pár falat kenyeret...meg tejet akart inni egy pár kortyot...mi lehet a baj mit csináljak vele?

Tudom kéne ennie valami szilárdat ami megfogja a hasát de nem akar...

hétfőn megint doki?

Amugy közérzete jo kicsit folyik az orra de az is muloban nem lázas nincs hőemelkedése csak most ez a habos hasmenés aggaszt...

Amugy jol van rosszcsont mint mindig...

Válaszokat köszönöm előre is!



#haboskaki
2013. febr. 23. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem adsz neki szirupot?

Pl. amit nem kell, hogy orvos felírjon, hanem lehet kapni vény nélkül (Panadol).

Csak mert a lányomnál 3 évesen így jelentkezett a szirup bevivő anyagra az allergia és a doki nem ismerte fel, a Bethesda kórházban mondták rögtön, hogy ez a baj... le is cseréltem a gyerekorvosomat.

Nem azt mondom, hogy nálatok tuti ez a baj, de egy ok lehet.

2013. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A vírus lehúzódott a belekre. Ez teljesen szokványos. Sok folyadékot igyon, adj neki probiotikumot, patikában kapsz neki valót. Más teendőd nincs. Figyeld, hogy ne száradjon ki. Igyon sok szűrt almalét, teát, ha elfogad pár falat almát, banánt. Na és ilyenkor jöhet a pufi, ropi, keksz. A húsleves leve tökéletesen pótolja a hasmenésnél távozott ásványi anyagokat. Hogyha kiürül a vírus, majd megjön az étvágya. Addig lehet habos a széklete, hiszen jóformán csak iszik.
2013. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valószinü virusos fertözés.

Keksz,sós ropi,folyadék,én ilyenkor adok nekik napi 2x normaflore-t szuszpenziót,kakaót,sózott kenyeret.Tejet ne adj neki.

5gyerköc anyukája

2013. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

nem adok neki szirupot semmit...csak 2 x kapott mikor lázas volt algoflex babyt...

Hársfateát kap meg c vitamint...

Rengeteget iszik kb 2-2.5 liter teát naponta..

Tejet nem akartam adni de gondolom jol eshetett neki igy ivott kb 1 dl.

2013. febr. 23. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Enyém nem rég volt ugyan ebben a cipoben figyelni kell a folyadékot adj neki probiotikumot és diétás kajákat.Valami virusos fertozés van a dologban a hasmenés és a láz erre utal.Vigyázni kell nagyon a folyadékra sokat igyon nekem azt javasolták hogy adjak neki coca-colat nem sokat csak keveset tobben irtak ezt a neten is van akinek bevalik.

Ne eroltesd a kajat fiam 3 napig alig evett valamit sos kekszet piritost rizs golyokat meg ilyeneket evett aztan lassan fott krumplit rizset adtam neki almalevet nah az jot tesz a gyomornak.Gyogyulást

2013. febr. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:-)
2013. febr. 24. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!