Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van egy 2,5 éves kislányom,...

Van egy 2,5 éves kislányom, és már egy éve folyamatosan keresek munkát, de sehol se találok. Más is van így? Ti is rosszul érzitek magatok ez miatt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
én ugyanigy vagyok mint te,annyi hogy nekem 2,5 éves fiam van :) De már több mint 1 éve nem találok semmit....épp most bőgtem ki magam,megint kijött rajtam hogy sehova nem kellek...stb...borzasztó érzés....
2013. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
neked milyen végzettséged van? én gondozónő voltam bölcsődébe. jelenleg elkezdtem egy tanfolyamot, hátha azzal már kellek valahova...
2013. febr. 20. 14:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem akartam visszamenni a régi munkahelyemre - úgy gondoltam, hogy keresek valamit közelebb... Bilibe lógott a kezem... :( Nem találtam semmit, de legalább megvan a régi munkahelyem, ahová GYES mellett 6 órában vissza tudok menni. Ha lejár a GYES - fogalmam sincs, hogy mi lesz...


Én szakápoló vagyok, ezért úgy gondoltam, hogy bármelyik kórházban tárt karokkal várnak. Hát nem... :(

Már nézegettem bejárónős állásokat is - de még ahhoz is több éves gyakorlat kell + ajánlólevél.

2013. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jelen.Igaz három és fél éves a fiam, gyes után három hónapig munkanélküli voltam mivel megszűnt a munkahelyem gyes alatt, azóta semmi.Valószínű marad valami gyári munka, három műszak:-(Ha az lesz egyáltalán.
2013. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok,gyógypedagógiai asszisztens végzettségem van,de ezzel végképp nem tudok elhelyezkedni sajnos,de más munkakörben sem... :( előtte ruházati eladóként dolgoztam,de az a cég már a terhességem alatt megszűnt.

Én is gondolkoztam ezen a gyári szalag munkán,de ezt a 3 műszakot én nem tudom elvállalni sajnos,a gyereket nem tudom kire bizni..

2013. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azért most kicsit megkönnyebbültem, hogy nem vagyok egyedül a problémámmal. Ti hova valósiak vagytok? én szegedi vagyok
2013. febr. 20. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!